Miłosne intrygi w „Ojcu Mateuszu”. Możejko znajdzie wymarzoną partnerkę!

Nareszcie! Po serii miłosnych niepowodzeń, inspektor Orest Możejko (Piotr Polk) z serialu Ojciec Mateusz wreszcie znalazł kobietę, która usidli go na dłużej. To jego młoda, piękna sąsiadka Martyna (Katarzyna Maciąg)!
Miłosne intrygi w "Ojcu Mateuszu". Możejko znajdzie wymarzoną partnerkę!

W Ojcu Mateuszu Możejko nie miał nigdy szczęścia do kobiet. Nie udał mu się związek z Darią (Magdalena Emilianowicz). Nie potrafił zatrzymać przy sobie też Justyny (Tamara Arciuch). To wszystko sprawi, że policjant będzie rozczarowany życiem, kobietami poskarży się księdzu Żmigrodzkiemu (Artur Żmijewski), że stracił nadzieję na to, że kiedykolwiek będzie jeszcze szczęśliwy w życiu prywatnym. Natomiast Ojciec Mateusz będzie pocieszał przyjaciela, bo w końcu wie, jak wartościowym i wiernym człowiekiem jest Orest.

Zobacz: Nowe gwiazdy dołączyły do obsady serialu „Ojciec Mateusz”. Wątki z udziałem tych sław rozgrzeją widzów Telewizji Polskiej

Dopiero gdy jego sąsiadką została Martyna, w policjancie zaczęła tlić się iskra nadziei na szczęśliwy, długi związek. W zbliżeniu tych dwojga pomoże awaria rury w mieszkaniu Martyny. Możejko, któremu kobieta wyjątkowo się podoba, postanowi jej pomoc zapraszając wraz z córką do zamieszkania w jego domu. Ale z tego rozwiązania nie będzie zadowolony syn Możejki, Dominik (Antoni Tyszkiewicz). Dlaczego chłopak stanie okoniem? Bo stwierdzi, że córka Martyny to „nadęta bździągwa”. Te sceny zobaczymy w 11. odcinku 14. sezonu Ojca Mateusza (emisja w czwartek 12 grudnia 2019 w TVP1).

Zobacz: „Ojciec Mateusz” będzie walczyć z sektą w Sandomierzu! Tak zakończy się wątek Artura Żmijewskiego w serialu?

Jednak niespodziewanie dla siebie samych nastolatkowie połącza siły, bo nie spodoba im się, że ich rodzice mają się ku sobie! Zaczną intrygować jak najęci. A to wyślą Martynie bukiet kwiatów od nieznanego wielbiciela, a to z nieznanego numeru kobieta dostanie sms-y z dość odważnymi, romantycznymi wyznaniami. Zaniepokojony istnieniem innego wielbiciela Martyny Możejko rozkaże swym podwładnym dyskretnie sprawdzić, kim jest amant kobiety. Jak się okaże, numer telefonu należy do… jego własnego syna!

Czy Możejko ośmieli się w tej sytuacji nieco odważniej czynić kobiecie awanse? O tym przekonamy się zapewne w ostatnich odcinkach sezonu 14. Ojca Mateusza.

Zobacz: Artur Żmijewski nie odejdzie z “Ojca Mateusza”, bo zarobi fortunę! Jaką kwotę zgarnie?


×
×