Miłosne zawirowania w 22. sezonie „Ojca Mateusza”. Bohaterowie serialu będą musieli podjąć przełomowe decyzje

W nowym, 22. sezonie serialu Ojciec Mateusz, którego pierwsze odcinki zobaczymy już jesienią, Orest Możejko (Piotr Polk) dojdzie do wniosku, że jest nieszczęśliwy, bo nie jest z kobietą, którą kocha. Czy zrobi jakiś ruch by odzyskać ukochaną Justynę (Tamara Arciuch)?
Miłosne zawirowania w 22. sezonie "Ojca Mateusza". Bohaterowie serialu będą musieli podjąć przełomowe decyzje

O ile w życiu zawodowym Oresta nie ma miejsca na błędy, o tyle sympatyczny policjant z Sandomierza popełnił ich zbyt wiele, jeśli chodzi o kobiety. Kiedy w końcu związał się z Justyną, wszystko wskazywało na to, że Możejko wreszcie będzie szczęśliwy, tak jak żonaci od dawna koledzy z jego posterunku. Niestety para rozstała się, czego, jak okazuje się, Możejko wciąż nie może przeboleć. Skąd się tego dowiemy?

W jednym z odcinków 22. sezonu Ojca Mateusza policjant wyzna zaskoczonej jego wylewnością Ewie (Edyta Olszówka), że popełnił koszmarny błąd wypuszczając ze swych rąk Justynę. Możejkę najdzie na tak intymne zwierzenie, gdy przyjdzie do niego Ewa, chcąc zasięgnąć rady w sprawie swojego związku. Będzie bała się zamieszkać razem z Wojtkiem (Jakub Wesołowski), który postanowi kupić apartament, aby zamieszkać w nim z ukochaną! Kobylicka nie będzie jednak pewna, czy jest to właściwe: lekarz jest przecież od niej sporo młodszy, a ona nie chce się rozczarować i sprzedawać swojego mieszkania, które tak bardzo kocha.

Zatem Ewa poprosi o czas do namysłu. Ale Możejko poradzi jej, by tym razem posłuchała głosu serca a nie rozumu czy zawistnych znajomych. Niespodziewanie inspektor zdobędzie się na szczere wyznanie. Opowie Ewie, że on sam źle postąpił w stosunku do Justyny. Co więcej, gorzko żałuje bardzo wielu swoich decyzji.

Najbardziej tego, że kiedyś się wystraszyłem i nie zaryzykowałem – zacznie biadolić. Powie jej też, że przez to stracił miłość swojego życia! Oby Orest znalazł jakiś sposób, by znów zbliżyć się do Justyny!

Zobacz: “Ojciec Mateusz” będzie walczyć z sektą w Sandomierzu! Tak zakończy się wątek Artura Żmijewskiego w serialu?

Zobacz: Artur Żmijewski nie odejdzie z “Ojca Mateusza”, bo zarobi fortunę! Jaką kwotę zgarnie?

Zobacz: To koniec “Ojca Mateusza”?! Arutr Żmijewski znika z serialu! Na jego miejsce pojawi się nowa gwiazda!


×
×