Gwiazda TVP już po ślubie! Mamy pierwsze zdjęcia z ceremonii. Panna młoda wyglądała zjawiskowo!

Monika Mazur już od roku przygotowywała się do ślubu, aż w końcu nadszedł ten dzień! Właśnie dziś aktorka powiedziała sakramentalne tak swojemu wybrankowi.
Monika Mazur już po ślubie. Mamy pierwsze zdjęcia z ceremonii! Panna młoda wyglądała zjawiskowo

Monika Mazur to piękna i przebojowa gwiazda telewizji. Możecie znać ją z programu Lajk!, który prowadzi na antenie Telewizji Polskiej w towarzystwie Mateusza Szymkowiaka. Fani seriali z pewnością doskonale znają także jej rolę w Na sygnale, gdzie wciela się w rolę Martyny Kubickiej.

Wybrankiem aktorki jest reżyser filmowy Tomasz Chrapusta. Monika nie kryła wcale, że planuje ceremonię. Już od roku opowiadała w mediach społecznościowych o przygotowaniach do ślubu. Dziś na jej profilu cisza. Gwiazda baluje w śnieżnobiałej sukni. Tym razem to goście jako pierwsi pokazali zdjęcia z uroczystości.

Na imprezie nie zabrakło jej koleżanek po fachu. Joanna Kuberska i Izabela Zwierzyńska pojechały razem do Wrocławia, by kibicować zakochanym w tak ważnym dla nich dniu. To właśnie one pokazały w relacji Instastoires fragment ceremonii jako pierwsze! Radosną nowinę na swoim profilu przekazała także produkcja Pytania na Śniadanie.

Tego wieczoru pojawi się pewnie jeszcze wiele zdjęć z wesela, a my będziemy na bieżąco uzupełniać naszą galerię. Zaglądajcie tu czasem, by zobaczyć, jak bawią się gwiazdy! Zakochanym życzymy szczęścia na nowej drodze życia! Teraz czas na kolejne wspólne cele i marzenia! 🙂

Zobacz: Mikołaj Roznerski o nowych odcinkach “M jak miłość”. Izę i Marcina czeka małżeński kryzys?

Zobacz: Rozebrana Agnieszka Radwańska szaleje z mężem na greckiej plaży! Gwiazda tenisa świętuje drugą rocznicę swojego ślubu!

Zobacz: Gwiazdor „M jak miłość” wziął ślub! Pochwalił się zdjęciami z ceremonii i wesela. Jego żona przebierała się dwa razy!


×
×