Serial z Małgorzatą Kożuchowską jednak nie trafi na antenę TVN-u? Znamy decyzję dyrektorów programowych stacji

Nowy serial Motyw z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej oraz z Agnieszką Grochowską i Michałem Czerneckim fani zobaczą dopiero wiosną w TVN! Dlaczego? 

Stacja TVN postanowiła zarobić jeszcze bardziej na fanach i najpierw wpuści Motyw do płatnego serwisu Player.pl! Nie jest to tania oferta: dostęp na trzy miesiące dni kosztuje od 30 do 45 zł. Dla porównania HBO kosztuje niecałe 20 zł miesięcznie a Netflix w najtańszym abonamencie miesięcznym – 29 złotych.

Jednak biorąc pod uwagę poziom i wybór produkcji, tvn-owski Player nie dorównuje popularnym platformom streamingowym. Serial Motyw ma przyciągnąć jeszcze więcej wiernych widzów playera. Ta strategia jest spowodowana ostatnimi wnioskami z badań telemetrycznych. Tradycyjną telewizję ogląda zaledwie ułamek osób do 26 roku życia – to zaledwie 13 proc. telewizyjnej widowni. Większość młodych ludzi w swoich samodzielnych gospodarstwach domowych nie ma dostępu do kablówki, bo tego nie chce i nie potrzebuje. Młodzi wolą oglądać seriale w Internecie.

Włodarze TVN też powoli przenoszą produkcje do serwisu VOD. Liczą na to, że serial Motyw okaże się przebojem. Jego akcja toczy się w Gdańsku. Nie tylko w czasach współczesnych, ale i w modnych obecnie w serialach latach 80. Motyw przedstawia historię miłosnego trójkąta sióstr Luizy (Małgorzata Kożuchowska) i „Czarnej” (Agnieszka Grochowska) oraz Maksa. Fabułę produkcji otwiera zbrodnia, a tłem całej sprawy są tajemnice sprzed lat. Rozwiązania tej niełatwej układanki poszukiwać będzie komisarz Paweł Szulc ( Michał Czernecki). Serial opisuje hasło: „Każdy jest zdolny do zła, potrzebny jest tylko… Motyw”. W rolach głównych widzowie także Andrzeja Konopkę, Magdalenę Walach, Olgę Bołądź oraz Adama Ferencego.

Motyw to już kolejny serial TVN, który najpierw trafia do player.pl – jak seriale Pułapka, Pod powierzchnia oraz Chyłka. Zaginięcie.

Właśnie trwają prace nad drugim sezonem tego ostatniego serialu, który również wcześniej ma trafić na player.pl.

Zobacz: Jakie seriale Polacy najczęściej oglądają w Internecie? Będziecie zaskoczeni ścisłą czołówką!

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska zerwała z grzecznym wizerunkiem! Ta metamorfoza może zaskoczyć jej fanów!

Zobacz: Najlepsze seriale z kobietami w rolach głównych. Co wolisz – “Wielkie kłamstewka”, “Przyjaciółki” czy “Pod powierzchnią”?


×
×