×

Myślicie, że aktorki mają łatwe życie? Joanna Kuberska wyprowadzi Was z błędu. Jaki jest jej trik, żeby ukryć zmęczenie? Wiemy!

Joanna Kuberska zyskała sympatię widzów w M jak miłość, ale to nie jedyny serial, na planie którego pracuje w pocie czoła. Łączenie kilku ról jednocześnie nie jest proste.

Praca przed kamerami niektórym wydaje się szalenie prosta, ale to tylko złudzenie. Nie dość, że trzeba wczuć się w rolę i nauczyć się dialogów na pamięć, to jeszcze bardzo często grywa się na kilku planach jednocześnie. Dokładnie tak, jak Joanna Kuberska w tej chwili. Aktorka gra na planie M jak miłość, ale także w Zawsze warto.

Całe szczęście obie produkcje nagrywane są w Warszawie i okolicach. Gdyby było inaczej, do ciężkich dni należałoby dołożyć jeszcze długie, międzymiastowe podróże.

To były dwa ciężkie dni… powrót nad ranem z Sycylii✈️, chwile później transport na plan @zawszewartopolsat , gdzie dzielnie dawaliśmy radę ✌, mimo iż pogoda w Warszawie nie była najłaskawsza,a różnica temperaturowa między słoneczną Italia, a chłodną Polską, była znaczna. ☔️Do tego wszystkiego towarzyszące mi zimno z powodu niewyspania ( 1,5h to zdecydowanie za mało, żeby się zregenerować)po powrocie z planu, padłam i odpłynęłam w kierunku Morfeusza… Dziś poranny budzik w okolicach godziny 5.45 wyrwał mnie z krainy, w której chciałam pozostać jeszcze przez dobrych parę godzin dłużej! ⏰ Dziś dwa plany, dwie ekipy w @mjakmilosc.official ❤️ Na mojej twarzy malowało się nieskrywane wykończenie. Dzięki @little.kasia udało się ukryć wszystkie mankamenty, podkrążone, niewyspane oczy, pierwsze zmarszczki ( które o zgrozo) już się pojawiają!  I wiecie co? Wróciłam do domu, w pięknym makijażu, cudnej fryzurze, której nigdy bym sama nie wymyśliła, bo o wykonaniu nawet nie mow i czuję się super i aż żałuje, ze zmęczenie bierze górę i mój dzisiejszy wizerunek nie może być jeszcze dziś wykorzystany!

View this post on Instagram

To były dwa ciężkie dni… powrót nad ranem z Sycylii????????✈️????, chwile później transport na plan @zawszewartopolsat , gdzie dzielnie dawaliśmy radę ✌????????, mimo iż pogoda w Warszawie nie była najłaskawsza,a różnica temperaturowa między słoneczną Italia, a chłodną Polską, była znaczna. ☔️????Do tego wszystkiego towarzyszące mi zimno z powodu niewyspania ( 1,5h to zdecydowanie za mało, żeby się zregenerować)po powrocie z planu, padłam i odpłynęłam w kierunku Morfeusza…???? Dziś poranny budzik w okolicach godziny 5.45 wyrwał mnie z krainy, w której chciałam pozostać jeszcze przez dobrych pare godzin dłużej! ⏰ Dziś dwa plany, dwie ekipy w @mjakmilosc.official ❤️ ???? Na mojej twarzy malowało się nieskrywane wykończenie. Dzięki @little.kasia udało się ukryć wszystkie mankamenty, podkrążone, niewyspane oczy, pierwsze zmarszczki ( które o zgrozo) już się pojawiają! ???? I wiecie co? Wróciłam do domu, w pięknym makijażu, ????????cudnej fryzurze, której nigdy bym sama nie wymyśliła, bo o wykonaniu nawet nie mowie i czuję się super i aż zaluje, ze zmęczenie bierze górę i mój dzisiejszy wizerunek nie może być jeszcze dziś wykorzystany! Kasiunia @little.kasia takie osoby w pracy to Skarb ????! Nie dlatego, ze pięknie malują i powodują, że czujemy się jak ⭐️ ale dlatego, ze czasem dzięki Nim czujemy się na lepiej niż faktycznie się czujemy, ze się uśmiechamy, że niwelują nasz dyskomfort i niedyspozycję wizerunkową, która nie jest wskazana w kontynuacji. Wiedzą, kiedy trzeba nam trochę pomóc, a kiedy odjąć….Takie o…przemyślenia na wieczór, a teraz dobranoc, bo jutro znów na zdjęcia. Więc ja i mój warkocz idziemy spać! Całusy!????#work#makeup#artist#actress#rózneodcienie#aktorstwo#tv#series#seriale#polska#job

A post shared by Joanna Kuberska (@joanna_kuberska) on

Sekret już znacie. To makijażystki na planie zdjęciowym sprawiają, że po aktorach w ogóle nie widać zmęczenia! Make up ukrywa niedoskonałości i fakt, że gwiazdy bywają niewyspane i wykończone. Sami przyznajcie, na powyższym zdjęciu serialowa Julka wcale nie wygląda, jakby miała za sobą długą podróż i nieprzespane noce, prawda?

Zobacz: Strzelanina w “M jak miłość”! Kolejna gwiazda pożegna się z serialem?

Zobacz: Bartek z „M jak miłość” znów będzie bandziorem. Zostawi Ulę dla dziewczyny z gangu?! To jedno zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości

Zobacz: Olek z „M jak miłość” kupi nowe mieszkanie i sprowadzi tam swoje kochanki. Którą z nich wybierze?

Może Cię zainteresować