Na dobre i na złe: Agata odpuści Szczepanowi? Pozwoli mu pokochać Linę

Życie Liny (Izabela Perez), Szczepan (Kamil Kula) i  doktor Agaty (Emilia Komarnicka-Klynstra)  z Na dobre i na złe to teraz istny koszmar. Między tą trójką  rozgrywa się klasyczna psychodrama!
Podpis/opis: Na dobre i na zle; 2019-10-27 odcinek 762 Kamil Kula (Szczepan) Izabela Perez (Lina) Emilia Komarnicka-Klynstra (Agata)

Od kiedy Agata z Na dobre i na złe wróciła z zagranicy, jej życie prywatne stało się koszmarem.  Zagranicą lekarka uświadomiła sobie, że kocha Szczepana. Kiedy wróciła do Polski i do Leśnej Góry on właśnie ożeniła się z Liną. Zresztą żona Szczepana też źle znosi obecność Agaty. Agata zaś nie okazuje jej serca, tylko prawi złośliwości, zazdrosna o Szczepana.

„Zapewne przyjdzie taki moment, że będzie musiała się określić, podnieść rękawicę Zdecydować, w którą chce iść stronę: czy zawalczyć o ukochanego, czy odpuścić i zostawić  w spokoju młodych małżonków”, mówiła Emilia Komarnicka w Kulisach Na dobre i na złe.

Co ciekawe, nawet Wiktoria będzie się śmiała z przyjaciółki i jej niezdecydowania. Jest przekonana, i słusznie, że  Agata kocha Szczepana i powinni zamieszkać razem jak najszybciej. I mieszka, tyle że we trójkę, razem z Liną.

Zobacz: Na dobre i na złe (odc.764): Matka Hani Sikorki wyniesie się z Leśnej Góry

Walka z uczuciem

Co prawda Szczepan twierdzi, że ten ślub to białe małżeństwo i fikcja. wszystko po ro by Lina mogła leczyć się w dalszym ciągu w Leśnej Górze. Jednak przez te dni, kiedy Szczepan okazywał Syryjce tyle serca, Lina zdążyła się w nim zakochać! A walczyć z rozwijającym się coraz bardziej uczuciem Agata raczej nie może.

Czytaj: Na dobre i na złe (odc.764): Smuda namówi Matyldę i Falkowicza na rodzinną terapię?

„Wiele wskazuje na to, że Agacie – mimo że jest dumna i będzie starała się to ukrywać – zależy na Szczepanie. Tęsknota jest nicią, która przywiodła ją do Polski. Widocznie musiała wyjechać bardzo daleko, żeby uświadomić sobie, że ktoś najważniejszy dla niej jest tak blisko. Niestety wróci trochę spóźniona. Mimo uczuć, które nią targają, będzie musiała zaakceptować sytuację i przypatrywać się z boku więzi, która z dnia na dzień coraz silniej będzie łączyć Szczepana i Linę„, podkreślała Komarnicka w wywiadzie.

Czy agacie uda się odzyskać ukochanego? A może małżonków rozłączą urzędnicy?. Może też wydarzyć się tak, że Agata zakocha się w jakimś innym doktorze. Tylko w kim?


×
×