Na dobre i na złe: Dlaczego Katarzyna Dąbrowska odeszła z serialu? Mamy komentarz aktorki

Fani Na dobre i na złe pogrążyli się już w rozpaczy. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) ma za sobą ostatni dyżur w Leśnej Górze. Katarzyna Dąbrowska nie pojawi się więcej na ekranie...
Na dobre i na złe odcinek 753, Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) ostatni raz w Leśnej Górze

Katarzyna Dąbrowska wcielała się w postać Wiktorii Consalidy przez 11 lat! Jej postać zaczynała od zera, ale na swoim koncie miała także pracę na stanowisku ordynatora oddziału chirurgicznego. Wiki zrobiła wielką karierę w Leśnej Górze, ale postanowiła zmienić swoje życie. Wiki wyjechała z Polski, a wszystko dlatego, że grająca ją aktorka postanowiła rozstać się z produkcją. Dlaczego?

Zobacz: Nowa Wiktoria Consalida w „Na dobre i na złe”. Młoda i zdolna aktorka zastąpi Katarzynę Dąbrowską w Leśnej Górze

Pora jednak na zmiany, pora iść naprzód… Wierzę bowiem, że zmiana to rozwój. Mam nadzieję, że będziecie mnie nadal wspierać i trzymać za mnie kciuki! – napisała aktorka na swoim profilu.

Wiktoria Consalida pojawiła się po raz ostatni w 753 odcinku Na dobre i na złe wyemitowanym w środę 23.10.2109. Po wszystkim podziękowała swoim wiernym fanom i producentom serialu, którzy dali jej szansę na rozwój przed kamerami.

Dziękuję Wam, Drodzy Widzowie, za te wszystkie lata. Dziękuję za każdą wspólną środę, za sympatię, jaką mnie obdarzyliście, za wsparcie i emocje, którymi nieraz dzieliliście się ze mną. To było dla mnie ważne i piękne zawodowe doświadczenie. Dostałam szansę zagrania ekscentrycznej Wiktorii Consalidy, półkrwi Hiszpanki, postaci złożonej i bardzo kolorowej. Dziękuję tu szczególnie producentowi, Panu Tadeuszowi Lampce, który angażując mnie do tej roli, pomimo ewidentnego braku hiszpańskich warunków, wykazał się nie lada wyobraźnią i odwagą – napisała.

Zobacz: Młodsza siostra Julii Wieniawy w „Na dobre i na złe”. Jej też wróżymy wielką karierę!

Podejrzewamy, że decyzja o odejściu dojrzewała w aktorce już jakiś czas. Przypominamy, że rok temu z serialem pożegnał się Grzegorz Daukszewicz. Adam Krajewski, którego grał zmarł nagle w wyniku wtórnego utonięcia. Ekranowy Adam był wielką miłością Wiktorii… Nic więc dziwnego, że bez Grzegorza Daukszewicza na planie, Katarzyna Dąbrowska nie czuła się już tak, jak dawniej.

Brakowało jej nowych emocji, aktorskich wyzwań, a może po prostu nie chciała być dłużej kojarzona tylko jako Wiki z Na dobre i na złe? My już tęsknimy!

Zobacz też: Na dobre i na złe, odcinek 756. Wybuch namiętności w Leśnej Górze. Hania i Michał nareszcie razem! 


×
×