Na dobre i na złe: Hania Sikorka rzuci Wilczewskiego dla alkoholika!

Doktor Hania Sikorka ( Marta Zmuda Trzebiatowska) z Na dobre i na złe bardzo zawiedzie się na Michale Wilczewskim (Mateusz Janicki. Doktor Wilczewski w 767 odcinku Na dobre i na złe okaże się niestałym bawidamkiem, który podrywa dziewczyny w internecie i w realu!
Na dobre i na złe: Marta Żmuda Trzebiatowska ( doktor Hania Sikorka), Mateusz Janicki ( doktor Michał Wilczewski)

CO SIĘ WYDARZY W 767 ODCINKU „NA DOBRE I NA ZŁE”? EMISJA W ŚRODĘ 12.02.2020 NA ANTENIE TVP2

Prawdziwa natura Michała Wilczewskiego  wyjdzie na jaw w 767 odcinku Na dobre i na złe. Wtedy do  szpitala trafi  Ada Wysocka (w tej roli Martynika Kośnica). Ta seksowna modelka okaże się bliską znajomą doktora Wilczewskiego . Dziewczyna będzie jednak miała problemy po złamaniu nogi i zostanie pacjentką Hani.  Od słowa do słowa doktor Sikorka odkryje w końcu, że Ada poznała Michała przez internet.

Zobacz: Na dobre i na złe (odc. 763): Lina zaatakuje kochankę męża

Na jaw wyjdzie też coś bardziej bulwersującego. Mimo tego że Michał flirtuje z Hanią i wydaje się nią bardzo zainteresowany, jej ukochany ma profil na portalu randkowym.  Nic dziwnego, że Sikorka sprawdzi portal.

Czytaj: Tajemniczy pakt matek w „Na dobre i na złe” Barbara i Lucyna zeswatają Hanię z Michałem?

A potem zapyta  Michała, dlaczego jego profil jest wciąż aktywny. Wilczewski zacznie kręcić, że z niego nie  korzysta. Na co Hania zripostuje mu, ze jego profil nie jest zawieszony, tylko aktywny! A Michał będzie się musiał nieźle namęczyć, by odzyskać jej zaufanie.

– Musieli mi automatycznie pobierać opłatę z konta! Umówiłem się na kilka randek, ale szybko doszedłem do wniosku, że to nie dla mnie. A potemznalazłem to, czego szukałem. Między namiwszystko ok? – zapyta Hani z niewinną  miną.
  Tymczasem Hania – pechowozobaczy spotkanie Wilczewskiego z jego kolejnąeks”… i zerwie z niewiernym kochankiem:
 – Jak na jeden dzień mam dość patrzenia na twoje byłe kochanki! To w zbyt dosłowny sposób pokazuje mi, że niedługo sama dołączę do ich korowodu… I wiesz, co? Chyba wolę wypisać się z tego pierwsza!

Co zrobi dalej? Zdaje się Hania zakocha się w nowym Kardiochirurgu Maksie ( Tomasz Ciachorowski). Niestety, mężczyzna okaże się alkoholikiem.


×
×