×

Na dobre i na złe: Nowy kardiochirurg zakocha się w Hani?

Jeszcze nie ma go na ekranie w nowych odcinkach Na dobre i na złe, a już krążą legendy o tym, kogo Tomasz Ciachorowski zagra w serialu.  Podobno ma być nowym czarnym charakterem, lecz jednocześnie podbić serce  doktor Hani Sikorki. Nowe zdjęcia z planu właśnie na to wskazują!

Tomasz Ciachorowski jeszcze niedawno grał psychopatę Artura Skalskiego w serialu M jak miłość, Mimo, że zagrał wyjątkowego zwyrodnialca widzowie pokochali go za to. Gdy scenarzyści postanowili go uśmiercić w wyjątkowo dramatycznych okolicznościach,  fani bardzo się tym zmartwili. Na szczęście niedługo później okazało się, że  producenci M jak miłość  zatrudnili aktora w  Na dobre i na złe. Czy tam też zagra podobnego co Artur Skalski psychopatę?

Wiemy na pewno, że grany przez niego kardiolog Maks Berger także świętoszkiem nie będzie. W serialu zabrakło ostatnio czarnego charakteru. Co może  robić Berger? Może brać łapówki lub  handlować organami?

Czytaj: To o nich głośno będzie w polskich serialach w 2020

Jedno jest pewne. Na przystojnego kardiologa  zwróci uwagę doktor Sikorka.  Czyżby kroił się romans? A może  Hania utnie sobie z nowym doktorem romans i zajdzie w ciążę? W ten sposób scenarzyści Na dobre i na złe usprawiedliwiliby prawdziwą ciążę aktorki.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1489): Olewicz wykopie ciało Artura?

Jak Sikorka pozna doktora Bergera z Na dobre i na złe?

Lekarka poprosi go o pomoc w operacji na otwartym sercu u swojej 15-letniej pacjentki. W 768 odcinku Na dobre i na złe kardiochirurg zaprosi ją na rozmowę do nocnego klubu. Zaczną flirtować i kardiochirurg się zgodzi. A potem, niespodziewanie dla wszystkich,  przystąpi do konkursu na ordynatora kardiochirurgii w Leśnej Górze i wyeliminuje konkurentów.

Co jeszcze czeka doktora Bergera w Leśnej Górze? Na pewno spotka się w niej jako lekarz z pacjentka, którą zagra Adriana Kalska czyli Iza z M jak miłość. Kalska grała tam  byłą żnę Artura, którą ten psychol dręczył latami. Na szczęście prywatnie aktorzy przepadają za sobą, więc spotkanie na planie innego serialu okazało się dla nich obojga przemiłą niespodzianką.

 

 

Może Cię zainteresować