×

Na dobre i na złe (odc. 749): Jędrek pozna biologiczną matkę i siostrę. Zemści się za to, że go opuściły?

Jędrek (Iwo Wiciński) z Na dobre i na złe wreszcie pozna prawdę o tym, dlaczego matka ( Martyna Kowalki) zostawiła go w domu dziecka.

Czy chłopiec z Na dobre i na złe przełknie fakt, że Anna Wilson – obecnie bogata i sławna brytyjska modelka – zostawiła przy sobie jedynie córeczkę? Czy Jędrek przejdzie nad tym do porządku dziennego, czy może spróbuje zemścić się na matce i siostrze?

Zobacz: Śmiertelna epidemia w Leśnej Górze! Wiktoria z “Na dobre i na złe” zachoruje. Tak pożegna się z serialem?

Jędrek po ucieczce ze szpitala z Leśnej Góry nie dotarł do Londynu i nie spotkał się z biologiczną matką, która porzuciła go wiele lat temu. Ale Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) obiecała mu, że zrobi wszystko, aby jego matka przyleciała do Polski. Consalida dotrzyma słowa i już w 749 . odcinku Na dobre i na złe (emisja w środę 25.09.2019) Wiktoria wreszcie spotka się z Anną Wilson.

To wtedy uświadomi jej, że syn niemal całe życie spędził w domu dziecka – chory i nieszczęśliwy. A matka chłopca, gdy pozna w końcu prawdę, będzie w szoku.

Zobacz: Prawdziwy cud w “Na dobre i na złe”. Profesor Bart wyleczy Dominikę chorą na stwardnienie rozsiane?

Jak to?… Powiedzieli mi, że Jędrek trafił do dobrej rodziny! Urzędnik przysięgał, że Jędrek jest szczęśliwy… Że ma wszystko, czego potrzebuje! Że go wyleczą!(…) Rodziny zastępcze? Bidul?… Na to go skazałam?! – będzie szeptała zszokowana Anna.

Tymczasem Jędrek zacznie matkę śledzić, gdy tylko ta przyleci do Polski. Z przerażeniem odkryje, że przebywa w Polsce razem z jego młodszą siostrą Adą (Maria Włodkowska).

Chłopiec będzie zszokowany. Nie będzie rozumiał, dlaczego Anna go zostawiła, i zacznie Annę śledzić! Gdy mała zostanie na chwilę sama, podkradnie się do niej i namówi dziewczynkę, by poszła z nim na spacer – w tajemnicy przed dorosłymi.

Zobacz: Zmiany w obsadzie “Na dobre i na złe”! Wiemy, kogo zagra Marcin Przybylski w nowych odcinkach serialu!

– Musiałabym powiedzieć mamie, że idę…
– Nudziara. Zawsze jesteś taka grzeczna? Pewnie nawet nie oddychasz bez pozwolenia…
– Zawsze robię, co chcę!
– Udowodnij!

W Na dobre i na złe Jędrek zabierze siostrę i naprawdę niewiele będzie brakowało, by ich wspólna wyprawa zakończyła się tragedią. Podczas przechadzki dziewczynka, trochę obawiając się starszego chłopca, poprosi go, by zabrał ją z powrotem do mamy. Chwilę potem Ada wpadnie do wody. Jędrek oczywiście ją uratuje. I dopiero wtedy powie małej, że są rodzeństwem. Czy teraz Anna będzie chciała odzyskać syna, czy odda go jednak Wiktorii?

 

Może Cię zainteresować