Na dobre i na złe: Jose poprosi Wiki o rękę. Będzie kolejny ślub w Leśnej Górze?

Czyżby rok po śmierci Adama (Grzegorz Daukszewicz) Wiki znów miała się zaręczyć? Wszytko bowiem składa się ku temu, by doktor Consalida zgodziła się oddać swą rękę przystojnemu i Jose (Marcin Krajewski)!
"Na dobre i na złe" po wakacjach 2019: Wiktoria adoptuje Jędrka. Hiszpan Jose zostanie jego ojce?

W Na dobre i na złe Wiktoria wybierze się do Hiszpanii z córką (Pola Gonciarz). Obie panie oraz Jose odwiedzą miasteczko Mijas, gdzie lekarka spędzała dzieciństwo. Tan też znajduje się posiadłość, którą lekarka odziedziczyła po swojej zmarłej babci. Doktor Jose zabierze Consalidę na plażę. Tam od słowa do słowa dojdzie do romantycznych deklaracji. Oboje też postanowią odkopać ukryte na plaży zdjęcia, które zrobili sobie, gdy mieli po 12 lat.

Zobacz: Na dobre i na złe (odc. 749). Jędrek pozna biologiczną matkę i siostrę. Zemści się za to, że go opuściły?

Wtedy właśnie Jose przypomni Wiki, że obiecała mu wtedy bardzo ważną rzecz: że wróci do Hiszpanii, gdy już będzie dorosła.

– Wróć… Ty i Jędrek (Iwo Wiciński) musicie zacząć nowe życie. Weź te zdjęcia. Może cię do mnie przyprowadzą – wyzna Jose.

Co oznaczają te słowa? Jose chce, by Consalida zamieszkała razem z nim i Jędrkiem w Andaluzji Ale ta prośba oznacza jeszcze coś: to, że matka Jędrka , Anna Wilson niestety umrze w wypadku komunikacyjnym.

Zobacz: Jacek Kopczyński kontrowersyjnym znachorem w „Na dobre i na złe”. Adam zniknie z „M jak miłość”?

W 751 odcinku Na dobre i na złe (emisja 9.10.2019 w TVP2) Anna Wilson(Martyna Kowalik), matka Jędrka , z którą ten zobaczy się w Polsce i która będzie chciała odzyskać chłopca, ruszy za chłopcem. Ten omal nie straci życia pod kołami ratując mężczyznę, którego śledził – urzędnika z ośrodka adopcyjnego (Stefan Knothe). Anna rzuci się na pomoc Jędrkowi i sama nie zauważy jadącego auta. Zostanie potrącona i trafi do Leśnej Góry. Ale lekarze niestety nie dadzą rady jej uratować.

Tymczasem w 752. odcinku Na dobre i na złe (emisja w środę, 16.10. 2019, o godz. 20.55 w TVP2) hiszpański doktor złoży Wiki propozycję nie do odrzucenia – oświadczy się!

Zobacz: Śmiertelna epidemia w Leśnej Górze! Wiktoria z “Na dobre i na złe” zachoruje. Tak pożegna się z serialem?


×
×