Na dobre i na złe (odc. 757): Kasia Smuda w ciąży? Marzenie Falkowicza wkrótce się spełni

Kasia (Ilona Ostrowska) i Falkowicz (Michał Żebrowski) będą rodzicami? Możliwe, że niedługo w Na dobre i na złe Matylda (Amelia Czaja) będzie miała młodsze rodzeństwo.
Na dobre i na złe, Kasia (Ilona Ostrowska), Falkowicz (Michał Żebrowski)

W Na dobre i na złe związek Kasi i Falkowicza był bardzo burzliwy. Przypominamy, że profesor i prawniczka byli razem jeszcze na studiach. Potem ich drogi się rozeszły. Gdy Andrzej dowiedział się, że Kasia ma nastoletnią córkę, był pewien, że jest jej ojcem. Niestety badania DNA nie potwierdziły jego pokrewieństwa z Matyldą.

Zobacz: Nowa Wiktoria Consalida w „Na dobre i na złe”. Młoda i zdolna aktorka zastąpi Katarzynę Dąbrowską w Leśnej Górze

Ojcem dziewczynki okazał się młodszy od Kasi Michał Wilczewski (Mateusz Janicki). To on przed laty rozkochał w sobie Smudę i to dla niego kobieta zostawiła Falkowicza. Teraz zrządzeniem losu wszyscy pracują w Leśnej Górze.

Na szczęście przeszłość została oddzielona grubą kreską. W Na dobre i na złe Kasia i Falkowicz są już po ślubie choć przed ceremonią też nie zabrakło ekscesów. Prawniczka zdradziła bowiem ukochanego z młodzieniaszkiem. To była tyko chwilowa słabość. Bo właśnie z Andrzejem jest szalenie szczęśliwa.

Zobacz: Na dobre i na złe. Dlaczego Katarzyna Dąbrowska odeszła z serialu? Mamy komentarz aktorki

Po ślubie ich związek nabrał rumieńców. Teraz romantyczne randki i prezenty są na porządku dziennym. Nic więc dziewnego, że oboje myślą o dziecku! W 757 odcinku Na dobre i na złe (emisja w środę 20.11.2019 na antenie TVP2) Kasia mruknie tajemniczo, że musi kupić test ciążowy.

-Czy to znaczy…? – ucieszy się Falkowicz.
-To jeszcze nic nie znaczy – uspokoi go żona.
-Ile to dni? – zapyta Andrzej żeby wiedzieć, jak duże są szanse na potomka.
-Dziesięć – odpowie jego ukochana.

Niestety na teście pojawi się tylko jedna kreska. To znaczy, że Kasia nie jest w ciąży. Jeszcze nie jest…

Zobacz: Młodsza siostra Julii Wieniawy w „Na dobre i na złe”. Jej też wróżymy wielką karierę!


×
×