×

Na dobre i na złe (odc. 758): Szczepan podpadnie Agacie. Tylko tak będzie mógł uratować jedną z pacjentek

Linie (Izabela Perez), młodej Libance z Na dobre i na złe, wciąż grozi deportacja. Co wymyśli pomysłowy Szczepan (Kamil Kula) by pomóc dziewczynie i czy nie będzie miał przez to kłopotów?

W Na dobre i na złe Lina jest chora na chłoniaka i tylko agresywna chemioterapia w Polsce uratuje jej życie. Aby dziewczyna mogła legalnie zostać w kraju, powinna stać się obywatelką Polski. Dlatego Szczepan wymyślił już genialnie prosty sposób, by to się powiodło. Musi znaleźć dziewczynie męża, który za opłatą zawrze z nią związek małżeński.

Zobacz: Na to czekali wszyscy fani „Na dobre i na złe”. Emilia Komarnicka po długiej przerwie wraca do Leśnej Góry!

Szczepan znajdzie kandydata – Roberta (Marcin Gaweł) który zgodzi się poślubić dziewczynę. Ale też wyzna Lipskiemu, że jest bardzo chory, cierpi na raka płuc i niebawem również umrze. Zdesperowany Szymon zaciągnie Maciaka na badania do szpitala. Ale to dzięki nim lekarze odkryją, że potencjalnego pana młodego trawi nie rak płuc, a toczeń. Robert tak bardzo ucieszy się z niespodziewanej diagnozy – choć toczeń też nie jest najłatwiejszy do wyleczenia- że zgodzi się poślubić Linę.

I tu pojawi się problem, ponieważ Libance wcale kandydat na męża się nie spodoba! Podobnie jak doktor Hani Sikorce (Marta Żmuda Trzebiatowska), która obsztorcuje Szczepana tak, że sam zacznie mieć wątpliwości, czy dobrze robi.

W końcu jednak w akcie desperacji sam… oświadczy się Linie i zostanie przyjęty! Tę scenę zobaczymy w 758 odcinku Na dobre i na złe (emisja w środę 27.11.2019 na antenie TVP2).

Zobacz: Na dobre i na złe. Dlaczego Katarzyna Dąbrowska odeszła z serialu? Mamy komentarz aktorki

Wszytko pięknie, ale przecież Szczepan był dawniej zakochany w doktor Agacie Woźnickiej (Emilia Komarnicka-Klynstra). Niebawem przecież śliczna pani doktor wróci do Leśnej Góry. Co powie, gdy okaże się, że mężczyzna, którego darzy więcej niż sympatią jest mężem innej, w dodatku pacjentki? Jak to wszystko przyjmie i co zrobi Lina, która ewidentnie jest zakochana w przystojnym Szczepanie? Czy po wyzdrowieniu uda się ją namówić na rozwód? A może o sprawie dowiedzą się władze i Szczepan zostanie ukarany za zawarcie fikcyjnego małżeństwa? O wszystkim przekonamy się jesienią w nowych odcinkach Na dobre i na złe. 

Zobacz: Na dobre i na złe (odc. 757): Kasia Smuda w ciąży? Marzenie Falkowicza wkrótce się spełni

Może Cię zainteresować