Na dobre i na złe (odc. 759): Lucyna rozkocha w sobie Rafała Konicę. Zastąpi mu Martę?

Jest podła, sprytna i świetnie umie wykorzystać swój seksapil. Lucyna (Anna Samusionek) z Na dobre i na złe znów zacznie się szarogęsić w Leśnej Górze. I znów przekroczy wszelkie granice przyzwoitości. Co tym razem zrobi?
Na dobre i na złe (odc. 759): Lucyna rozkocha w sobie Rafała Konicę. Zastąpi mu Martę?

Niestety, kobieta, która jest perfidną oszustką, owija sobie mężczyzn wokół palca. Tak jak dyrektora Konicę (Robert Koszucki), którego uda jej się kompletnie oczarować, gdy profesor Wilczewska (Agnieszka Pilaszewska) wyrzuci ją ze swojego mieszkania. Co zrobi sprytna Lucyna? Oczaruje Konicę, zdobędzie jego zaufanie i zatrudni się jako niania do jego dzieci! To, jak ma „wielkie serce” do pociech Konicy, Lucyna pokaże w 759 odcinku Na dobre i na złe (emisja w środę 4 grudnia 2019 w TVP2).

Zobacz: Na dobre i na złe (odc. 761) Marcin oskarżony o morderstwo! Dominika nie pomoże kochankowi

Czy to oznacza, że podstępna oszustka zagości na dłużej w serialu? Zapewne tak. Być może też zostanie partnerką Konicy. Doktor jest przecież sam, od kiedy zostawiła go żona Marta (Katarzyna Bujakiewicz). Konicowie byli szczęśliwym małżeństwem do czasu wielkiej tragedii. Kilka lat temu stracili córkę Małgosię (Daria Domaszewicz). Dziewczyna została ciężko ranna w wypadku na przystanku autobusowym. Mimo, że lekarze z Leśnej Góry robili wszystko, żeby ją uratować, to Małgosia zmarła po trzeciej operacji…

Czytaj: Piotr Głowacki zniknie z „Na dobre i na złe”? Jego nowa rola przyprawia o dreszcze!

To byłoby zaskoczenie, gdyby Lucyna nie tylko została kochanką dyrektora, ale też jego żoną i macochą dla jego synów Jasia (Mateusz Bożek) i Adasia (Artur Sokólski). Zapewne nie dałaby żyć personelowi szpitala, nie mówiąc już o bezustannym kompromitowaniu własnej córki. Ale żeby wyjść za Konicę, Lucyna musiałaby się najpierw rozejść z mężem Zbigniewem (Artur Janusiak), którego czułą żonę udawała jeszcze niedawno.

Sprawdź: Na to czekali wszyscy fani „Na dobre i na złe”. Emilia Komarnicka po długiej przerwie wraca do Leśnej Góry!

Oby Konica w porę się zreflektował i postrzegł prawdziwą naturę Lucyny. Tej kobiecie bowiem nie da się zaufać.


×
×