Na dobre i na złe (odc. 761): Prywatne śledztwo Marcina Molendy. Ktoś próbuje wrobić go w morderstwo?

Nie koniec kłopotów doktora Molendy (Filip Bobek) z Na dobre i na złe. Można wręcz powiedzieć, że przed ciężko doświadczonym już lekarzem kolejna fala poważnych perturbacji zawodowych i zabawa w... policjanta. Co takiego mu się przydarzy?
Na dobre i na złe (odc. 761): Prywatne śledztwo Marcina Molendy. Ktoś próbuje wrobić go w morderstwo?

W 759 odcinku Na dobre i na złe (emisja w środę 4 grudnia 2019 na antenie TVP2) Marcina zatrzymał prokurator Marek Kąkol (Marcin Stec), prowadzący śledztwo w sprawie morderstwa. Dlaczego akurat Molendę? Bo sprawa zbyt przypomina sprawę Zubrzyckiego (Filip Wałcerz), w którą Marcin był zamieszany.

Zobacz: Na dobre i na złe (odc. 759) Matylda poważnie chora. Falkowicz uratuje ją przed śmiercią głodową?

To nie są żarty. Za coś takiego leśnogórski lekarz szybciutko może wrócić do więzienia. A ojciec ukochanej Marcina, Grec (Jacek Mikołajczak) dowiedział się że „lekarz mafii nadal działa”. Marcinowi nie jest więc ani trochę do śmiechu. Co prawda prokurator Kąkol na razie chce mieć Marcina za świadka, ale zagroził mu, że jeśli nie będzie mówił, wystawi przeciw niemu akt oskarżenia. Grec próbował go bronić, bo tylko dzięki Marcinowi jego córka wciąż żyje.

Zobacz też: Artur Skalski wróci w nowym wcieleniu? Artur Ciachorowski znów na planie

Ale niebawem Grec przestanie być miły dla Marcina. Przestraszy się pewnie, że ktoś odkryje jego związki z lekarzem. I niestety dojdzie do fatalnej dla Marcina rozmowy. Prokurator w 761 odcinku Na dobre i na złe (emisja w środę 17 grudnia 2019 na antenie TVP2) zabroni mu widywać się z chorą Dominiką (Paulina Gałązka). Uprzedzi te z go lojalnie, że może trafić do więzienia za potencjalne morderstwo, bo prowadzący sprawę prokurator już jest na niego cięty i szuka kozła ofiarnego. A przecież Molenda jest idealnym celem

W zasadzie Marcin powinien podziękować Grecowi. Te informacje mogą mu zapewnić wolność. Bo lekarz nie będzie czekać na aresztowanie tylko weźmie sprawy we własne ręce. Pod wpływem przecieku od ojca Dominiki lekarz rozpocznie prywatne śledztwo. Może uda mu się dowiedzieć, się kto tak bardzo chce się go pozbyć i wrabia go w morderstwo?

Czytaj: Na dobre i na złe (odc. 761) Marcin oskarżony o morderstwo! Dominika nie pomoże kochankowi


×
×