Na dobre i na złe ( odc. 762) Agata zazdrosna o Szczepana będzie się na wszystkich mścić!

Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra) z Na dobre i na złe nadal będzie mieszkać z Liną (Izabela Perez) oraz Szczepanem (Kamil Kula). I będzie o ukochanego piekielnie zazdrosna. Wszystko to odbije się też na jej pracy w szpitalu w Leśnej Górze.
Podpis/opis: Na dobre i na zle; 2019-10-27 odcinek 762 Kamil Kula (Szczepan) Izabela Perez (Lina) Emilia Komarnicka-Klynstra (Agata)

CO WYDARZY SIĘ W 762 ODCINKU „Na dobre i na złe”? EMISJA W środę 8.01.2019 NA ANTENIE TVP2

Agata nadal będzie mieszkać z Liną (Izabela Perez) oraz Szczepanem (Kamil Kula)… Atmosfera w domu będzie iście grobowa. Tym bardziej , że w 672. odcinku Na dobre i na złe Agata zauważy, że jej dawny ukochany i jego żona – imigrantka, która jest leczona w Leśnej Górze, nie zachowują się wcale jak para. Zaintrygowana, lekarka urządzi koledze małe „przesłuchanie”.

– Jeszcze nie widziałam, żebyś wychodząc do pracy pocałował Linę, choćby w policzek…
– To kwestia… różnic kulturowych!
– I to, że nigdy nie widziałam czułości między wami, to też te… różnice? Łazienkę dzielisz właściwie ze mną, a nie z nią…
– Bo oboje śpimy na dole, a Lina na górze!
– Właśnie nie rozumiem… dlaczego?

Szczepan, słysząc kolejne pytania, w końcu wybuchnie.- Jesteś gorsza niż ci z urzędu imigracyjnego!
I po chwili wyzna byłej ukochanej całą prawdę…
– Masz rację… Powinnaś wiedzieć. Nasz ślub to fikcja. Pobraliśmy się tylko dlatego, żeby Lina nie została deportowana i żeby mogła się tutaj leczyć…

Jak doktor Agata z Na dobre i na złe zareaguje na takiego newsa?

ZOBACZ: Zwierzaki serialowych gwiazd

Ale ta wiadomość wcale nie sprawi, że Agata będzie zachwycona. Wręcz przeciwnie , w 762. odcinku Na dobre i na złe zacznie sIę wyżywać na podwładnych! Agatę czeka starcie z Grabskim (Maciej Zacharzewski). Tym razem pani ordynator odkryje, że lekarz przyjął do szpitala pacjentkę „po znajomości”. I nie da koledze taryfy ulgowej… Zacznie się wyzłośliwiać.

– Czy naprawdę sądził pan, że to się nie wyda?
– Ale… co?
– Proszę nie udawać jeszcze mniej inteligentnego, niż pan jest w rzeczywistości! Uprawia pan prywatę na terenie państwowego szpitala… Przyjął pan swoją pacjentkę na oddział. Pacjentkę, która mogła być diagnozowana, nie zajmując miejsca w szpitalu!
Grabski spróbuje się bronić:
– Wszystko, co robię, odbywa się zgodnie ze sztuką lekarską… Badanie na SOR-ze, wywiad, przyjęcie…
Woźnicka w odpowiedzi pośle mu lodowate spojrzenie…
– Zgodnie z czym, pan powiedział? Swoje postępowanie nazywa pan sztuką? Lekarską w dodatku?
– Przy badaniu nigdy nie jestem sam…
– Nie, no… pan jest niesamowity! Ale proszę nie rozumieć tego słowa jako wyrazu podziwu…

Agatę z na dobre i na zle mógłby tylko uspokoić rozwód Szczepana i Liny, bo zazdrość wpływa na jej zachowanie w bardzo negatywny sposób.


×
×