Na dobre i na złe (odc. 763): Blanka zostawi Maćka dla Krzysztofa Radwana?

W Na dobre i na złe Blanka (Pola Gonciarz) zafascynowana starszym mentorem z oddziału ginekologii będzie liczyła na to, że między nimi w końcu zaiskrzy. Czy doczeka się gorącego romansu z Radwanem (Mateusz Damięcki)?
Na dobre i na złe (odc. 763): Blanka zostawi Maćka dla Krzysztofa Radwana?

CO SIĘ WYDARZY W 763 ODCINKU „NA DOBRE I NA ZŁE”? EMISJA W ŚRODĘ 15.01.2020 NA ANTENIE TVP2

W Na dobre i na złe Blanka straciła głowę dla chorego Maćka (Adam Bobik). Chłopak dla niej zrezygnował z kapłaństwa i wydawałoby się, że łączy ich bardzo silne uczucie. Coś jednak poszło nie tak. Córka Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska) straciła głowę dla Radwana, który udziela jej praktyk na oddziale ginekologii. Z resztą mężczyzna robi dla niej dużo, dużo więcej. Krzysztof pozwolił jej mieszkać z Maćkiem w swoim apartamentowcu! Niestety… Nawet to ich do siebie nie zbliżyło.

Zobacz: Na dobre i na złe (odc. 764) Smuda namówi Matyldę i Falkowicza na rodzinną terapię?

W 763 odcinku Na dobre i na złe dowiemy się, że Blanka i Maciek nie są już razem. Córka Wiki odda Radwanowi klucze do mieszkania i da mu do zrozumienia, że rozstała się z ukochanym. Będzie rozczarowana widząc, że to nie zrobiło na lekarzu żadnego wrażenia. Liczyła na to, że teraz gdy jest singielką, uda im się nawiązać bliższą relację.

– Zabrałam już wszystkie swoje rzeczy.
– Jesteś pewna, że chcesz mieszkać w hotelu rezydentów? 
– Będę miała bliżej do szpitala.
– I chcesz codziennie go widzieć z okna? Naprawdę kochasz medycynę  – powie Radwan i nie domyśli się nawet, że Blanka kocha… jego!
– Nie lubię wracać do pustego mieszkania – powie dziewczyna i wyzna, że Maciek odszedł – Nie mieszkamy już razem. 

Przeczytaj także: Artur Skalski powróci w nowym wcieleniu? Tomasz  Ciachorowski na planie „Na dobre i na złe”

Co wydarzy się dalej? Czy Krzysztof jednak da młodej stażystce szansę na miłość? A może Blanka zakocha się w swoim rówieśniku? W hotelu rezydentów będzie mogła przecież liczyć na miłe, męskie towarzystwo.


×
×