×

Na dobre i na złe (odc. 763): Lina zaatakuje kochankę męża!

Odkąd do szpitala w Na dobre i na złe wróciła doktor Agata (Emilia Komarnicka – Klynstra), nic nie dzieje się dobrze. Między Woźnicką, Szczepanem (Kamil Kula) i jego nową żoną Liną (Izabela Perez) iskrzy. W końcu Lina zrobi coś bardzo złego.

CO SIĘ WYDARZY W 763. ODCINKU „Na dobre i na złe”? EMISJA JUŻ W ŚRODĘ 15.01.2020 NA ANTENIE TVP2

W Na dobre i na złe Linę, Agatę i Szczepana czekają niemałe kłopoty. Lina jest imigrantką. Niestety choruje i jest leczona w Leśnej Górze. Aby tak było, Szczepan ofiarował się, że zostanie jej mężem. Do ślubu doszło, ale wtedy sprawy zaczęły się komplikować.

Wszystkiemu winna Agata

Po pierwsze do Leśnej Góry wróciła Agata Woźnicka, do której Szczepan dawniej czul miętę. Po drugie wokół ślubu Polaka z dziewczyną z Syrii i zaczęli węszyć urzędnicy. Podejrzewają, że to nie prawdziwe małżeństwo zawarte z miłości, a dla zysku. To nie jest do końca prawda. Wydaje się, że Lina zakochał się w Szczepanie.

 Zobacz: Na dobre i na złe (odc.762); Agata zazdrosna o Szczepana. Będzie się na wszystkich mścić

Dlatego zacznie się szarogęsić w jego mieszkaniu. Poprosi męża, by kazał się lekarce wyprowadzić. W sumie ma poważne ku temu powody. A Lina będzie miała mu to za złe:

– Przez nią… nie uwierzą. Urzędnicy nie uwierzą…
– W nas?
– Twoja dziewczyna… żyje z nami!

Następnego dnia Lipski odbierze telefon z urzędu – z informacją, że czeka ich kolejna kontrola. I uzna, że stoi za tym właśnie Agata Woźnicka! Przez tę kontrolę Lina może być odesłana do swojego kraju. Szczepan aż się zagotuje rozmawiając z doktor Agatą. Co powie?

Przeczytaj także: Ślub Szczepana i Liny (zdjęcia)

– Rozmawiałaś z kimś z urzędu do spraw cudzoziemców?
– Nie…
– To skąd wiedzą, że mieszkam ze swoją byłą dziewczyną? Myślą, że Lina płaci mi za to, żebym udawał jej męża!
Woźnicka od razu zaprotestuje:
– Nie mam z tym nic wspólnego!
A Szczepan w końcu wybuchnie…
– Jak chciałaś się nas stąd pozbyć, mogłaś powiedzieć! Mogę oddać ci ten cholerny dom! Ona dopiero co skończyła chemię, ma osłabioną odporność… Wiesz, co może się stać, jak zabiorą ją do ośrodka?!
– Jak możesz myśleć, że to zrobiłam?!

Czy w tej sytuacji Lina wyrzuci Agatę z mieszkania Szymona?  Czy panie wytłumaczą sobie, która z nich ma szanse u Szczepana? O tym dowiemy się z zimowych odcinków Na dobre i na złe.

Może Cię zainteresować