Na dobre i na złe (odc.764): Córka Falkowicza zakocha się w mechaniku!

Córka Falkowicza Matylda (Amelia Czaja) wie, jak przyprawić groźnego tatę (Michał Żebrowski) o migrenę. Bo zakocha się w chłopaku z nie swojej sfery, zwykłym mechaniku.  Czy Olo, nowy bohater Na dobre i na złe (w tej roli Marek Zawadzki) okaże się  godnym Matyldy? Poznamy go w 764. odcinku serialu.
Na dobre i na złe odcinek 764 Marek Zawadzki (Olo) Michał Żebrowski (Falkowicz)

CO SIĘ WYDARZY W 764. ODCINKU „NA DOBRE I NA ZŁE”? EMISJA JUŻ W ŚRODĘ 22.01.2020 NA ANTENIE TVP2

764 odcinek Na dobre i na złe zacznie się dramatycznie – od konfliktu nastolatki z koleżankami. Dziewczyny napadną na córkę profesora, gdy ta będzie wracała ze szkoły – żądając pieniędzy za tabletki „na odchudzanie”, które wcześniej od nich kupiła:

Zostawcie mnie!- Krzyknie przestraszona Matylda
– Jeszcze będziesz robiła dym?! Kasa!
Niespodziewanie w obronie córki Falkowicza stanie jednak chłopak, który będzie akurat przejeżdżał obok na motorze. Nastolatka poprosi w końcu swojego „rycerza”, by towarzyszył jej aż do domu. Ale nie będzie chciała wsiąść na motor. Stwierdzi, że tata by ją za to zabił!

Zobacz: Na dobre i na złe (odc.763) Lina zaatakuje kochankę męża

Andrzej groźny

Następnego dnia – o poranku – Olek zakradnie się za to do pokoju dziewczyny, by oddać jej plecak, który zgubiła podczas walki z koleżankami. A gdy Falkowicz zawoła ją na śniadanie, Matylda wpadnie w panikę.

– Mój tata… nie może cię tu zobaczyć!
– Strasznie groźny musi być ten twój tata…

„Gość” dziewczyny wyskoczy w finale przez okno i poważnie zrani się w nogę. Kilka sekund później Falkowicz przyłapie „intruza” w ogrodzie.Widząc, że chłopak mocno krwawi, chirurg zadzwoni w końcu nie na policję, tylko na pogotowie.

– Pacjent blady, słabnie z upływu krwi! – wykrzyczy do szpitalnych ratowników.

Badania w szpitalu wykażą, że Olek musi przejść operację w Leśnej Górze. Tymczasem Matylda – w tajemnicy przed Falkowiczem – odwiedzi od razu nowego przyjaciela na oddziale.

Przeczytaj także: Artur Skalski powróci w nowym wcieleniu? Tomasz  Ciachorowski znów na planie

Chłopak przypadnie jej do serca, więc śmiało poprosi o jej numer. Czy Olo, speszony zainteresowaniem profesorskiej córki odmowi jej? O tym przekonamy się jeszcze w styczniu w Na dobre i na złe.


×
×