Na dobre i na złe (odc.764): Hania Sikorka pozbędzie się matki z Leśnej Góry. Jak to zrobi?

W 764. odcinku Na dobre i na złe  doktor Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska) będzie świętowała. Uda jej się załatwić przeniesienie  jej matki Lucyny (Anna Samusionek)  do pracy do innego szpitala.  Czy to oznacza, że ta wieczna intrygantka zniknie na zawsze z Leśnej Góry?

Na dobre i na złe - Hania (Marta Żmuda-Trzebiatowska), Lucyna (Anna Samusionek)

CO SIĘ WYDARZY W 764. ODCINKU „NA DOBRE I NA ZŁE”? EMISJA JUŻ W ŚRODĘ 22.01.2020 NA ANTENIE TVP2

„Niby matka, a traktuje mnie jak macocha” –  skarżyła się kiedyś Hania się lekarka swojej koleżance Julce Burskiej (Aleksandra Hamkało). To przez  wyrodną rodzicielkę długo nie była w stanie nikomu zaufać, . Na szczęście doktor Michał ( Mateusz Janicki) sprawił, że poczuła się nieco lepiej.

 

Nic dziwnego, że Hania z Na dobre i na złe nie ufa matce Matka Sikorki, Lucyna  to niezła krętaczka. Poprzednim razem gdy pojawiła się w Leśnej Górze nie tylko uwodziła lekarzy ale i wyczyściła konto Skorki, i to razem z kwota kredytu, który lekarka wzięła, by pomóc Lucynie w otworzeniu własnego salonu piękności.

Czytaj: Na dobre i na złe ( odc.763): Blanka zostawi Maćka dla Radwana?

Za karę trafiła na ozdabianie prac społecznych do Leśnej Góry Udało jej się też oczarować doktora Konicę (Robert Koszucki), któremu bawiła dzieci.

Zła Lucyna

Hania była załamana, gdy dowiedziała się, że Lucyna będzie odbywać swoje prace społeczne w szpitalu w Leśnej Górze. Na szczęście nie musi wiele robić, bo Lucynie udało się zrazić do siebie wszystkich.

W końcu jednak doktor Sikorka zacznie działać. Postanowi się pozbyć wyrodnej matki za wszelką cenę,  I w 764. Odcinku Na dobre i na złe uda się to.  Niekłamaną satysfakcją oznajmi matce że ta musi się przenieść

„Załatwiliśmy ci z tatą przeniesienie do waszego szpitala w Zgierzu. Wracasz  do domu „, oznajmi matce w  764. odcinku Na dobre i na złe.

Ale czy z tej zmiany zrobionej za jej plecami Lucyna też będzie zadowolona? Leż skąd,  ale Hania nie da się  zbałamucić.

Zobacz: Na dobre i na złe (odc. 764): Molenda znów będzie lekarzem w Leśnej Górze

Lucyna zniknie z Leśnej Góry i z życia córki przynajmniej na jakiś czas. Jednak znając jej determinację i pomysłowość, z pewnością nie na długo.


×
×