Na dobre i na złe (odc.764): Molenda znów będzie lekarzem w Leśnej Górze

W Leśnej Górze jest tak krucho z lekarzami, ze doktor Konica ( Robert Koszucki) złoży Marcinowu Molendzie ( Filip Bobek) propozycję nie do odrzucenia...
Na dobre i na złe Filip Bobek

CO SIĘ WYDARZY W 764. ODCINKU „NA DOBRE I NA ZŁE”? EMISJA JUŻ W ŚRODĘ 22.01.2020 NA ANTENIE TVP2

Marcin  z Na dobre i na złe po tym jak stracił wszystko, powoli wychodzi na prostą. Pracuje jako ratownik w Leśnej Górze, romansuje z Dominiką (Paulina Gałązka). Jego ukochana powoli dochodzi do siebie. Przeżyli razem trudne chwile, a doktor Molenda zrozumiał dzięki temu, co oznacza prawdziwa miłość.

Ale stan chorej znów się pogorszy, ale Marcin się nie podda – gotów do walki o każdą wspólną chwilę. I w końcu wyzna dziewczynie, że jest w niej naprawdę zakochany.

 Zobacz: Tomasz Ciachorowski kardiologiem w Leśnej Górze. Mamy jego pierwsze zdjęcie z planu

Usłyszy też jeszcze jedną dobrą nowinę, Konica zaproponuje mu powrót do zawodu. Tak bardzo brakuje im anestezjologów, że chce go zatrudnić. I to mimo kryminalnej przeszłości Marcina

– Niedługo kończy się pana zakaz wykonywania zawodu. Od dzisiaj ta sprawa z przeszłości nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia. Ujmę to tak: potrzebujemy anestezjologów na pokładzie, doktorze Molenda. Co pan na to?

Marcin będzie bardzo zaskoczony, ale oczywiście przyjmie tę propozycję!

View this post on Instagram

???????????????????? #naplanie #nadobreinazłe

A post shared by Na dobre i na złe (@nadobreinazle.official) on

Jednak szybko okaże się, ze przed nim kolejne kłopoty.  znów spotka się z Julką (Aleksandra Hamkało) i spróbuje podpytać przyjaciółkę o śledztwo, które prowadzi prokurator Kąkol (Marcin Stec). A doktor Burska go zaskoczy go mówiąc, że śledczy znaleźli na miejscu przestępstwa leki. Wedy Marcin zapyta, czy to te same, jakich użył żeby sfingować śmierć Zubrzyckiego… Julka zdradzi u, że to dokładnie te same medykamenty.

Przeczytaj: Marta Żmuda Trzebiatowska w drugiej ciąży. Hania Sikorka zniknie z „Na dobre i na złe”?

-To są te same leki. Mają numery serii. Ta sama dostawa, ten sam dzień pobrania. Ponownie użyto leków z naszego szpitala… Jesteś pewien, że… nie miałeś nic wspólnego…? – zapyta Julka Molendę.

Czy Julka nadal będzie koledze ufać i przekazywać informacje ze szpitala? A jeśli nie… jak Molenda poradzi sobie bez jej pomocy?


×
×