×

Na dobre i na złe (odc. 764): Dominika i Marcin będą mieli dziecko?

 Kryminalista ojcem wnuka prokuratora? Tak już niedługo może być w serialu Na dobre i na złe. Czy Dominika (Paulina Gałązka) zajdzie w ciążę z doktorem Molendą (Filip Bobek) i ojciec dziewczyny, prokurator Grec (Jacek Mikołajczak) nie będzie miał nic do powiedzenia. To by jednak oznaczało ogromne problemy dla urzędnika…

CO SIĘ WYDARZY W 764 ODCINKU SERIALU „NA DOBRE I NA ZŁE”? EMISJA W ŚRODĘ 22.01.2020 NA ANTENIE TVP2

W 764 odcinku Na dobre i na złe Dominika z Nareszcie będzie mogła wyjść ze szpitala. Niewiele pamięta, ale wie jedno: kocha doktora Marcina Molendę. Lekarz, trzeba to uczciwie przyznać walczył o nią jak lew i ocalił jej życie. Tym samym udowodnił, że może nie jest takim zepsutym draniem, za jakiego ma go wielu ludzi.

To, że Marcin uratował Dominikę, bardzo docenia jej ojciec Nie podoba mu się jednak, że młodzi za bardzo się do siebie zbliżyli. W 764 odcinku Na dobre i na złe usłyszymy nawet  bardzo romantyczne deklaracje. Podczas spaceru nad Wisłą, gdy będzie świeciło słońce, śpiewały ptaki a powietrze będzie takie czyste, Marcin nagle powie Dominice, jak jest dla niego ważna!

„Chcę się o ciebie martwić, troszczyć, opiekować się. Nigdy czegoś takiego nie czułem. Może zapytam Urszulę, czy zgodzi się na dwójkę lokatorów?
– Chcesz ze mną zamieszkać?
– Chcę z tobą… wszystko”, odpowie zaskoczonej i szczęśliwej Dominice.

Ale sielanka szybko pryśnie. Prokurator Gryc będzie miał własne zdanie na temat spotkań córki z byłym kryminalista. Tym bardziej, że  Kąkol  (Marcin Stec) da mu do zrozumienia, że wie, kto może zostać ojcem wnuków Gryca! To co usłyszy, bardzo mu się nie spodoba. Bo Kąkol zasugeruje, że Gryc za chwilę zostanie dziadkiem.

„Pana córka związała się z bandytą. Za chwilę może być z nim w ciąży!”, zasugeruje zdezorientowanemu Grycowi.

Zięć Molęda nie byłby mile widziany na ścieżce kariery prokuratorskiej zasadniczego ojca Dominiki. Przecież to lekarz, który jest podejrzany o morderstwo i współpracę z mafią! Czy pozwoli na ten związek ukochanej córki z wątpliwym moralnie medykiem?

Może Cię zainteresować