Na dobre i na złe po wakacjach 2019: Falkowicz zostanie w szpitalu. Zażegna epidemię?

Wszelkie plotki o odejściu Michała Żebrowskiego z Na dobre i na złe były stanowczo przesadzone. Aktora zobaczymy w nowym sezonie! Choć przynajmniej na razie nie będzie dyrektorem Leśnej Góry.
Na dobre i na złe - Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)

Pogłoski o tym. Że Michał Żebrowski odchodzi z serialu Na dobre i na złe słychać co roku – na razie nie okazały się prawdziwe. Jednak w poprzednim sezonie widzieliśmy, że Falkowicz został zdegradowany do roli szarego pracownika jego miejsce zajął doktor Konica (Robert Koszucki), który jako nowy szef lekarzy z leśnogórskiego szpitala, zaczął się domagać należnych mu przywilejów, w tym gabinetu oraz prestiżowego miejsca parkingowego. Falkowicz jak niepyszny musiał je opuścić.

W nowych odcinkach Na dobre i na złe po wakacjach zobaczymy, że Falkowicz zostanie poddany kwarantannie wraz z doktor Burską (Aleksandra Hamkało). Dlaczego? W szpitalu leży chora pacjentka z Kuby i ma objawy zmutowanej, wyjątkowo zjadliwej grypy. I niestety Julka oraz Falkowicz będą czuli się nie najlepiej.

Ale nawet w tych dramatycznych okolicznościach doktor Andrzej nie straci okazji, by pouczać Konicę, jak opanować epidemię i co zrobić, by zabójcza zaraza nie zebrała śmiertelnego żniwa. Zapyta swego przełożonego, czy szpital ma odpowiednią ilość leków przeciwgrypowych. Jenak Konica nie będzie tego wiedział. Wtedy Falkowicz wręczy mu całą teczkę, w której zawarł pomysły na to, jak radzić sobie w takich sytuacjach.

Falko znów będzie dyrektorem?

Ostatecznie obaj lekarze zjednoczą siły w walce z groźnych wirusem. I nic nie wskazuje na to, by któryś z nich był jego ofiarą. Być może jednak przez początkowy chaos i to, że zamiast pomagać ludziom Konica zacznie brylować w mediach, Rafał straci stanowisko dyrektora. A na nie fani Na dobre i na złe mają z pewnością jedynie słusznego kandydata!

Zobacz: „Na dobre i na złe” (odc. 746) – wiki i Jose będą razem! To koniec żałoby po śmierci Adama

Zobacz: Przystojny Michał Żebrowski pokazał się bez koszulki! Co za klata!

Zobacz: Odchudzony Patryk Vega bez koszulki wygląda tak, że szok! Mamy męską wersję Karoliny Szostak!


×
×