„Na dobre i na złe” po wakacjach: Anna Samusionek czarnym charakterem w serialu! Szykują się wielkie emocje!

Kto wpadnie na ten szatański pomysł? Na pewno nikt, kto zna matkę Hani Sikorki, Lucynę (Anna Samusionek). Ta patologiczna złodziejka i kłamczucha z Na dobre i na złe dostanie posadkę w Leśnej Górze. Lucyna napsuje dużo krwi nie tylko swojej córce (Marta Żmuda Trzebiatowska), ale i jej kolegom lekarzom ze szpitala!
Na dobre i na złe Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska), Lucyna (Anna Samusionek)

W Na dobre i na złe przebiegła i chytra niczym postać z memów Lucyna ma ogromne szanse, by przywdziewając szpitalny kitel zmienić życie swojej sympatycznej córki w prawdziwe piekło. To jedna z najbardziej irytujących postaci w serialu, o ile nie najbardziej denerwująca. To osoba dla której liczy się wyłącznie dobro jej samej oraz pieniądze.

Hani trudno jest zapomnieć, że przed laty Lucyna zostawiła ją i jej tatę samych, by swobodnie i bez „balastu” w postaci małego dziecka bujać po świecie. W poprzednim sezonie widzieliśmy, jak kobieta bez skrupułów wyciągnęła od swej naiwnej i prostodusznej córeczki całe oszczędności młodej lekarki – kilkadziesiąt tysięcy złotych. Oczywiście pod pozorem pomocy ojcu Hani, wychodzącemu właśnie z więzienia. Doktor Sikorka dała niemałe pieniądze matce. Po czym omal nie trafiła sama do więzienia za rzekome przyjmowanie łapówek. Gdy Sikorka juniorka zaczęła mieć kłopoty, Lucyna oczywiście zniknęła po angielsku.

Jednak w Na dobre i na złe po wakacjach 2019 zobaczymy wielki powrót Lucyny, która zatrudni się w Leśnej Gorze. Czyżby ta naciągaczka poczuła wreszcie wyrzuty sumienia i chciała zmienić swoje życie i odwdzięczyć się córce? Raczej nie… po tej matce z piekła rodem jak zwykle możemy spodziewać się jedynie wszystkiego najgorszego. Prawdopodobnie Lucyna zostanie w Leśnej Górze salową. Skąd to wiadomo? Grająca ją Anna Samusionek (dodajmy, niewiele starsza od swej serialowej córki) nosi właśnie taki uniform na zdjęciu, które opublikowała w mediach społecznościowych. Czy teraz Lucyna będzie naciągała na kasę innych lekarzy? Wśród nich nie brakuje samotnych majętnych ludzi, a Lucyny Sikorki nic tak nie cieszy jak porządnie wypchany portfel.

Zobacz: Na dobre i na złe po wakacjach 2019. Falkowicz zostanie w szpitalu. Zażegna epidemię?

Zobacz: Filip Bobek wraca do “Na dobre i na złe”! Już wiadomo, co czeka jego bohatera!

Zobacz: Zmiany w obsadzie “Na dobre i na złe”! Wiemy, kogo zagra Marcin Przybylski w nowych odcinkach serialu!


×
×