„Na dobre i na złe” po wakacjach 2019: Wiktoria adoptuje Jędrka. Hiszpan Jose zostanie jego ojcem?

Fani Wiki (Katarzyna Dąbrowska) Na dobre i na złe mogą odetchnąć z ulgą. Po wakacjach okaże się, że lekarka odnajdzie zaginionego Jędrka (Iwo Wiciński). Czy to oznacza, że doktor Consalidzie uda się adoptować chłopca? Czy dla chłopca zrezygnuje z romansu?
"Na dobre i na złe" po wakacjach 2019: Wiktoria adoptuje Jędrka. Hiszpan Jose zostanie jego ojce?

Tuż przed wakacyjną przerwą w emisji Na dobre i na złe chłopiec, którego doktor Consalida chce adoptować, sam wybrał się do Londynu. Wszystko to dlatego, że tam mieszka jego biologiczna matka, którą Jędrek – wychowanek domu dziecka – koniecznie chce poznać. Jego matka zostawiła go, gdy był niemowlakiem. Przez lata żył ze świadomością, że zrobiła to, bo była biedna i nie miała jak go wychować. Przed wakacjami 2019 odkrył jednak, że jego mama to Anna Wilson (Martyna Kowalik). Kobieta mieszka w Londynie i jest tam dość znaną aktorką!

Wiktoria, która chce zastąpić nastolatkowi matkę, oczywiście pojechała za nim do Anglii, by go odnaleźć. Jak można domyślić się ze zdjęć z planu Na dobre i na złe, Jędrek odnajdzie się cały i zdrowy. Czy teraz Wiki będzie go mogła przysposobić? Niekoniecznie, bo jest osobą samotną, a do adopcji trzeba jednak pary, najlepiej małżeńskiej. Może jednak być dla chłopca rodziną zastępczą.

Bardziej jednak prawdopodobne jest więc to, że lekarka poszuka sobie partnera. Czy będzie nim doktor Jose? Być może, pod warunkiem, że Hiszpan zgodzi się zamieszkać w Polsce. Czy to nastąpi? Na razie wiemy, także ze zdjęć publikowanych przez gwiazdy serialu, że Wiktoria wybierze się do Hiszpanii razem z Blanką (Pola Gonciarz), swoją dorosłą córką. Na pewno spotkają się tam z Jose, ale czy to spotkanie sprawi, ze Wiktoria podejmie jakąś wiążącą decyzję i będzie z hiszpańskim przystojniakiem? A może wróci do Polski i poszuka mężczyzny wśród swych kolegów ze szpitala? Z kim się zwiąże? Może z jakimś nowym bohaterem, który ostatecznie zajmie w jej sercu zmarłego Adama (Grzegorz Daukszewicz).

Zobacz: „Na dobre i na złe” o wakacjach: Anna Samusionek Czarnym charakterem w serialu! Szykują się wielkie emocje!

Zobacz: Filip Bobek wraca do “Na dobre i na złe”! Już wiadomo, co czeka jego bohatera!

Zobacz: Zmiany w obsadzie “Na dobre i na złe”! Wiemy, kogo zagra Marcin Przybylski w nowych odcinkach serialu!


×
×