Na dobre i na złe po wakacjach: Jędrek pozna biologiczną matkę i wielką rodzinną tajemnicę!

Osieroconego chłopca z Na dobre i na złe czeka wielka niespodzianka. W nadchodzących odcinkach Jędrek (Iwo Wiciński) pozna swoją biologiczną matkę i kogoś jeszcze! To odmieni jego życie. 
Na dobre i na złe po wakacjach: Jędrek pozna biologiczną matkę i wielką rodzinną tajemnicę!

Jędrek z serialu Na dobre i na złe przeżyje kolejną traumę! 13-latek pozna biologiczną matkę – londyńską celebrytkę, modelkę i aktorkę Annę Wilson (Martyna Kowalik). Przy okazji dowie się czegoś strasznego o swojej rodzinie… Z tymi faktami nie będzie mógł się pogodzić. Na szczęście z pomocą podąży wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), której naprawdę zależy na chłopcu. Czy w końcu to sympatycznej lekarce z Leśnej Góry uda się przysposobić spragnionego rodziny chłopca?

Zobacz: Śmiertelna epidemia w Leśnej Górze! Wiktoria z „Na dobre i na złe” zachoruje. Tak pożegna się z serialem?

Pod koniec ostatniego sezonu Na dobre i na złe Jędrek uciekł ze szpitala, żeby spotkać się ze swoją matką. 13 -latek był przekonany, że jego mamą jest słynna modelka z Londynu. Wyruszył więc w podróż autostopem, żeby dowiedzieć się, czemu Anna, która teraz jest znana i bogata, zostawiła go przed laty. I dlaczego, skoro ma pieniądze, nie próbowała go teraz odszukać. I faktycznie do spotkania z Anną dojdzie, a Jędrek dowie się, że ma jeszcze siostrę mieszkającą z Anną.

Jak wrażliwy nastolatek poradzi sobie z tymi rewelacjami? Czy poczuje się niepotrzebny? Na szczęście nie. Bo jego śladem do Londynu podąży Wiktoria Consalida. Uda jej się odnaleźć chłopca, wytłumaczyć mu wszystko i zapewnić, że jest dla nie ważny. Ale to nie wszystko. Doktor Consalida spotka się z Anną Wilson, matką Jędrka, która szczerze opowie lekarce o swoich problemach i wyzna, dlaczego przed laty musiała porzucić syna…

Zobacz: Prawdziwy cud w “Na dobre i na złe”. Profesor Bart wyleczy Dominikę chorą na stwardnienie rozsiane?

Czy teraz zagości na dłużej w jego życiu i czy będzie rywalizowała z Consalidą? Może jednak będzie się starała go odzyskać? W roli Anny Wilson zobaczymy 33-letnią aktorkę Martynę Kowalik – absolwentkę stołecznej Akademii Teatralnej, znaną m.in. z roli Kamili Chojnickiej w Klanie. Aktorka pojawiała się też epizodycznie w M jak miłość (jako podwładna Agnieszki Olszewskiej) oraz w Barwach szczęścia, gdzie zagrała żonę Kordiana.

Zobacz: Zmiany w obsadzie “Na dobre i na złe”! Wiemy, kogo zagra Marcin Przybylski w nowych odcinkach serialu!


×
×