Na to czekali wszyscy fani „Na dobre i na złe”. Emilia Komarnicka po długiej przerwie wraca do Leśnej Góry!

Agata (Emilia Komarnicka) zniknęła z Na dobre i na złe dwa lata temu. Partnerka Szczepana (Kamil Kula) wyjechała w daleką podróż. Teraz wróci! 
Na to czekali wszyscy fani "Na dobre i na złe". Emilia Komarnicka po długiej przerwie wraca do Leśnej Góry!

Nareszcie! Po dwóch latach do Leśnej Góry wróci doktor Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka-Klynstra). Scenarzyści wysłali panią doktor w podróż dookoła świata, a tymczasem aktorka zrobiła sobie wydłużony urlop macierzyński. To jednak nie koniec zmian personalnych w szpitalu z Na dobre i na złe. Pojawią się też nowe twarze – trzej stażyści oraz przystojny salowy. Kiedy zatem Agata wróci do Na dobre i na złe?

Zobacz: Na dobre i na złe (odc. 749). Jędrek pozna biologiczną matkę i siostrę. Zemści się za to, że go opuściły?

Agata Woźnicka musiała zniknąć z Na dobre i na złe, bo Emilia Komarnicka zaszła w ciążę . W czerwcu 2018 r urodziła syna. Ojcem maleństwa jest Redbad Klynstra, czyi doktor van Graaf, który również pojawiał się w tym serialu – był nawet dyrektorem placówki!

Internistka Agata po raz ostatni do tej pory pojawiła się w 685 odcinku Na dobre i na złe, latem 2017 roku. Pani doktor wyruszyła wtedy w podróż dookoła świata by zbierać pieniądze na szczytny cel. Jednak Doktor Woźnicka ma wrócić w emitowanym obecnie, 20. sezonie serialu o lekarzach z Leśnej Góry. To właśnie Komarnicka obiecała także swoim fanom. Na razie jeszcze nie wiadomo, w którym dokładnie odcinku powróci sympatyczna lekarka…

Zobacz: Jacek Kopczyński kontrowersyjnym znachorem w “Na dobre i na złe”. Adam zniknie z “M jak miłość”?

Za to wiadomo już, że niebawem w Leśnej Górze pojawią się nowi bohaterowie. W 749. odcinku Na dobre i na złe (emisja 25.09.2019 w TVP2) w Leśnej Górze pod opiekę Artura Barta (Piotr Głowacki) trafi niepełnosprawna Kazia (Zuzanna Lit), która do niedawna studiowała medycynę musiała rzucić studia ze względu na to, że straciła władzę w nogach musiała zawiesić naukę.

Do obsady serialu dołączył też Marcin Urbanke, który jako wielbiciel profesora Barta będzie starał się robić karierę naukowa. Ale to nie przeszkodzi podbojom sercowym młodego przystojnego lekarza.

Zobacz: Piotr Jankowski żegna się z rolą w “Barwach szczęścia” w atmosferze skandalu. Chodzi o osobę z produkcji: “Kompletny brak szacunku dla drugiego człowieka”

Nowym nabytkiem dyrekcji szpitala będzie też pół Polak, pół Szwed Jorge (Adrian Zaremba). Wcieli się w lekarza pogotowia, który będzie jeździł karetką z Marcinem Molendą (Filip Bobek). A nowym salowym został Kuba Gąsowski, syn Piotra Gąsowskiego i Hanny Śleszyńskiej.


×
×