Marta Wierzbicka wróci do „Na Wspólnej”, ale nie sama. Kim jest nowy chłopak Oli Zimińskiej?

Ola Zimińśka z Na Wspólnej nie mogła znaleźć sobie miejsca w Polsce. Przeprowadziła się do Anglii, ale teraz wróci, by kibicować rodzicom w dniu ich ślubu! Przyjedzie z nią ktoś jeszcze.
Marta Wierzbicka wróci do "Na Wspólnej", ale nie sama. Kim jest nowy chłopak Oli Zimińskiej?

Problemy z narkotykami, porwanie i miłosne zawirowania to w skrócie życie Oli z Na Wspólnej. Przypominamy, że córka Danki (Lucyna Malec) i Marka (Grzegorz Gzyl) ma na swoim koncie także związek z koleżanką, oraz siostrzaną wojnę o Błażeja (Jakub Świderski).

Zobacz: Śmierć w “Na Wspólnej”. Michał Brzozowski umrze podczas operacji i osieroci Ignasia?

Ostatecznie to Gosia (Anna Kerth) zatrzymała przy sobie radiowca i urodziła mu syna. Zrozpaczona Marta postanowiła więc usunąć się w cień i wyjechała studiować za granicą. W Londynie przebywa już od wielu miesięcy, a widzowie nie mają pojęcia, co się u niej dzieje.

Na szczęście producenci serialu Na Wspólnej szykują dla nas niespodziankę. W nowych odcinkach, które zobaczymy już jesienią 2019 Marta przyjedzie do Warszawy na drugi ślub swoich rodziców. Nie będzie jednak sama. Jej osobą towarzyszącą będzie tajemniczy Peter. To z nim Ziemińska układa sobie teraz życie i jest nad wyraz szczęśliwa. To dobra wiadomość, ale jeśli liczycie na to, że jej wątek zostanie rozwinięty w serialu TVN to niestety nie będziecie zadowoleni.

Zobacz: Zabójstwo w “Na Wspólnej”! Weronika Roztocka dopuści się koszmarnej zbrodni. Przyzna się do winy?

Ola przedstawi rodzinie nowego chłopaka, będzie świętować z bliskimi ich szczęście, a niedługo później wróci do Londynu. Teraz tam toczy się jej życie prywatne i zawodowe. Marta Wierzbicka pojawi się więc w Na Wspólnej tylko na moment.

Świetnie było pojawić się na planie, spotkać serialowych rodziców i wcielić się w rolę Oli, ale to będzie powrót tylko na chwilkę – zdradziła jakiś czas temu aktorka.

Dzięki najnowszej okładce dwutygodnika Świat seriali wiemy już, jak wygląda nowy kochanek Zimińskiej.

Zobacz: Mikołaj z „Na Wspólnej” otruty w klubie ze striptizem! Tak straci majątek całego życia

Jake są zatem zawodowe plany Marty Wierzbickiej? Rozwija swoją działalność w mediach społecznościowych, jest też wykładowcą na warsztatach aktorskich. Na żywo można ją zobaczyć w stołecznym teatrze Komedia, ale również w przedstawieniach objazdowych granych w całej Polsce. Jakiś czas temu została zaangażowana do roli gwiazdy tenisa w serialu Pierwsza miłość. Marta także sporo podróżuje i to właśnie jest zajęcie któremu poświęca najwięcej czasu.


×
×