Na Wspólnej (odc. 2977): Nowa kobieta w życiu Darka. Ten romans będzie sporym zaskoczeniem dla widzów!

Ten mężczyzna nie potraf być sam! Darek Żbik (Michał Mikołajczak) z Na Wspólnej po tym, gdy zostawi ukochaną Kasię (Julia Chatys) , by wrócić do ciężarnej żony, znów zainteresuje się innymi kobietami. Czy po to, by zagłuszyć tęsknotę po ukochanej? Nie tylko! W jego życiu nie zabraknie dramatycznych momentów.
Na Wspólnej, Darek Żbik (Michał Mikołajczak)

Darek z Na Wspólnej najpierw odszedł od ciężarnej Anety (Dorota Krempa) do Kasi (Julia Chatys) ale potem zmienił zdanie i rzucił Kasię. Niebawem jednak odkryje, że żona zrobiła badania genetyczne. Czy tylko po to by dowiedzieć się, czy dziecko jest zdrowe? A może ma wątpliwości do tego, ko jest ojcem maleństwa?

Zobacz: Cios w serce Darka! Aneta przyzna się do zdrady? To nie jego dziecko urodzi prawniczka!

Aneta, gdy zobaczy go z kopertą z badaniami w ręce w odcinku 2977 serialu Na Wspólnej (emisja w czwartek 14 listopada 2019 w TVN) bardzo się zmiesza. A to już da Żbikowi pole domysłów, że jednak nie on jest ojcem tego dziecka. Będzie też smutna refleksja, że to dla zdradliwej Anety zostawił Kasię. Darek się wścieknie, Aneta nie pozostanie mu dłużna: każe mu się wynosić, wymierzy policzek. Darek w złości pobije też kochanka żony. Cała ta sytuacja odbije się na zdrowiu Anety, bo dostanie strasznych boleści. W efekcie wyląduje w szpitalu i straci dziecko.

Jednak te wszystkie zdarzenia sprawią, że Darek rozstanie się z Anetą… czy aby na zawsze? Ale ponieważ nie potrafi być sam, zacznie interesować się innymi kobietami i zapomni o Kasi. Na jego drodze los postawi aż dwie nowe kobiety. W 2994 odcinku Na Wspólnej (emisja w czwartek 12 grudnia 2019 w TVN) Darek pozna sporo starszą 52-letnią Annę Bednarczyk (Anna Nowak-Ibisz).

Zobacz: Nieżyjąca żona zabije Michała z „Na Wspólnej”! To coś więcej niż wybujała wyobraźnia producentów

Silna, zdecydowana, dojrzała, atrakcyjna, z wysoką pozycją. Trochę tę pozycję wykorzystuje do swoich prywatnych celów. Jest szefową Rady Adwokackiej i zagnie parol na ulubieńca kobiet, bardzo przystojnego i młodego Dareczka – mówiła o swojej bohaterce w Dzień Dobry TVN Anna Nowak-Ibisz, grająca Bednarczyk.

Równolegle Żbik będzie się spotykał z młodszą Emilią Babicką (Karolina Porcari)… Czy Darek wreszcie się ustatkuje? Wszystko wskazuje na to, że nadal będzie skakał z kwiatka na kwiatek niczym Olek (Maurycy Popiel) z M jak miłość. Prawdopodobnie do czasu, gdy przez jego życie przejdzie jakieś tsunami nieszczęścia…

Zobacz: Waldemar Obłoza pochwalił się dorosłym synem. To niezły przystojniak! Już robi karierę na szklanym ekranie


×
×