Serial „Na Wspólnej” zniknie z anteny TVN-u? Jedna z gwiazd pokazała zdjęcia z imprezy pożegnalnej

Serial Na Wspólnej od poniedziałku do czwartku gromadzi przed telewizorami miliony Polaków. Wieczory spędzamy z rodziną Brzozowskich czy Hofferów, ale co będzie, gdy ich zabraknie?
To koniec "Na Wspólnej"?

Na Wspólnej już od 18 lat gości na ekranach naszych telewizorów. Czy to dość, by zakończyć emisję? Gdy Klan dobił do magicznej osiemnastki też pojawiły się takie plotki – jak się potem okazało mijające się z prawdą. Jak będzie w przypadku serialu TVN?

Aleksandra Radwan grająca w serialu Agatę Kochańską pokazała zdjęcia z imprezy pożegnalnej z okazji ukończenia zdjęć do Na Wspólnej. To na szczęście tylko finał pracy nad bieżącym sezonem! Możecie być pewni, że aktorzy po upragnionych urlopach znów pojawią się na planie. Skąd taka pewność? Do tej pory nikt nawet nie wspomniał o tym, że najpopularniejszy tasiemiec TVN miałby zniknąć. Poza tym wyniki oglądalności mówią same za siebie – Polacy po prostu uwielbiają ten serial!

Rekord padł co prawda w 2009 roku, gdy produkcja zgromadziła przed telewizorami aż 5 milionów widzów, ale nawet w sezonie wakacyjnym Na Wspólnej śledzi ponad 2 miliony osób. Co istotne, to jedyny serial, którego emisja w czasie wakacji nikogo już nie dziwi.

Na Wspólnej zrobiło psikusa konkurencji, która przecież latem nie emituje premierowych odcinków swoich seriali. Ma to wiele plusów, ale minusów też nie zabraknie. Najwierniejsi fani nie muszą martwić się przerwą w emisji, ale jeśli przytrafi wam się wakacyjny wyjazd, to już jesteście w plecy z kilkoma odcinkami.

Całe szczęście, że jest player.pl. Właśnie tam można nadrobić zaległości lub obejrzeć „na zapas”.

Zobacz: Marta Wierzbicka wraca do “Na Wspólnej”! Na długo? Wiemy, jak potoczą się losy Oli Zimińskiej!

Zobacz: Gwiazda “M jak miłość” właśnie dołączyła do obsady “Na Wspólnej”! Takiej rewolucji w serialu TVN-U nikt się nie spodziewał

Zobacz: Ilona Zdybicka wyjdzie na wolność? Znamy prawdziwego mordercę Wyszoły z „Na Wspólnej” [ZDJĘCIA]


×
×