Nieżyjąca żona zabije Michała z „Na Wspólnej”! To coś więcej niż wybujała wyobraźnia producentów

Michał Brzozowski (Robert Kudelski) z Na Wspólnej nie ma się dobrze. Trafił do szpitala i teraz panicznie boi się operacji, a wszystko przez nieżyjącą już Kingę (Ilona Wrońska).
Michał (Robert Kudelski) z "Na Wspólnej" umrze?

Ostatnie wydarzenia w Na Wspólnej wpakowały Michała do szpitala. Brzozowski jest pewien, że trafił tam tylko na moment, ale bardzo się myli. Przed nim skomplikowana operacja serca!

Zobacz: Gorący seks Igi i Michała w „Na Wspólnej”. Brzozowski tydzień przed śmiercią da się ponieść namiętności [ZWIASTUN]

W 2958 odcinku Na Wspólnej (emisja w poniedziałek 14.10.2019 na antenie TVN) Kamil (Kazimierz Mazur) poinformował Brzozowskiego o diagnozie. Michał cierpi na zespół złamanego serca i co gorsze – czeka go zabieg.

Choroba, która dopadła Michała to następstwo stresu, jaki przeszedł w związku z zaginięciem i brutalną śmiercią żony. Brał czynny udział w śledztwie i do samego końca wierzył, że Kinga jednak żyje. Gdy jej ciało wyłowiono z rzeki, Michał pogrążył się w żałobie, a jego świat legł w gruzach.

Zobacz: Na Wspólnej. Nowa buntowniczka w szkole Danusi. Zimińska odkryje mroczną tajemnicę Poli

Objawy choroby inaczej nazywanej także kardiomiopatią stresową lub zespołem akinetycznego koniuszka objawami łudząco przypomina zawał lub ostrą niewydolność serca. Właśnie dlatego Maria (Bożena Dykiel) była przekonana, że Michał przeszedł zawał. Prawda jest nieco inna. Wszystko uratować może operacja – a tej ojciec Ignasia (Bartek Kaszuba) szalenie się boi.

Moglibyście pomyśleć, że producentów serialu poniosła wyobraźnia, ale ta choroba naprawdę istnieje! Czyżby lekarstwem był romans z Igą (Lidia Sadowa)? O tym przekonamy się w nowych odcinkach Na Wspólnej w TVN.

Zobacz tutaj: Na Wspólnej (odc. 2963): Michał umrze podczas operacji serca i osieroci syna?


×
×