Nowa gwiazda w „Na Wspólnej”. To córka aktora, którego już doskonale znacie z serialu!

Lada moment szeregi Na Wspólnej zasili nowa gwiazda. Do obsady dołączyła córka jednego z aktorów produkcji TVN.
Nowa gwiazda w "Na Wspólnej". To córka aktora, którego już doskonale znacie z serialu!

Niedługo w serialu Na Wspólnej pojawi się nowa bohaterka. Zagra ją starsza córka Marka Kality czyli serialowego doktora Arkadiusza Ostrowskiego, Natalia. Być może będzie miała okazję, by zagrać z tatą jakąś scenę. Bo pojawi się w wątku bardzo dobrych znajomych doktora Ostrowskiego – Zuzy (Małgorzata Socha) i Kamila (Kazimierz Mazur).

Zobacz: Nowa kobieta w życiu Darka. Ten romans będzie sporym zaskoczeniem dla widzów!

Natalia to starsza z dwóch córek Marka Kality. Ta 36-latka to dziecko z pierwszego małżeństwa małżeństwa aktora z Ewą Sąsiadek. Jej przyrodnią siostrą jest 13-letnia Antonina (ze związku z Aleksandrą Popławską).

Natalia grała już w serialach, m.in. w Barwach szczęścia, Drugiej szansie i O mnie się nie martw. Były to jednak tylko epizody. Czy w Na wspólnej pojawi się na dłużej? Wszystko wskazuje na to, że tak właśnie będzie!

Zobacz: Nieżyjąca żona zabije Michała z „Na Wspólnej”! To coś więcej niż wybujała wyobraźnia producentów

Po raz pierwszy pojawi się w 2965 odcinku serialu Na Wspólnej (emisja w czwartek 24 października 2019 w TVN . Zagra Blankę, mamę chorej Nastki (Natalia Skrzypek), będzie prosiła kierownictwo fundacji w osobie Zuzy Hofffer (Małgorzata Socha) o pieniądze na leczenie jej śmiertelnie chorej córeczki. Zuza nie będzie mogła patrzeć na wielkie cierpienie kobiety: Nie tylko poprosi ją o przyniesienie do fundacji stosownej dokumentacji medycznej, ale też da jej kilkaset złotych z własnego portfela. Tym wszystkim będzie poruszona także Ula (Sherazade Wolf). Dziewczyna postanowi, że sprzeda swoje rzeczy, by pomóc zebrać kwotę niezbędną na terapię dla wyniszczonej chorobą dziewczynki.

Blanka, gdy już pozna lepiej Zuzę, przyzna się, że kiedyś była pracownikiem socjalnym i naprawdę lubiła swoją pracę. Poruszona tym wszystkim Zuza zaproponuje kobiecie etat w fundacji! Przeciwna takiemu rozwiązaniu będzie jednak Ela (Paulina Chapko) nie tylko uważa ona, że Hofferowa nie powinna takich decyzji odejmować samodzielnie, ale też najpierw dobrze sprawdzić Blankę. Ciekawe, czy jej obiekcje będą słuszne i czy Blanka faktycznie okaże się taka uczciwa… fundacji kłopoty? Tego dowiemy się z kolejnych odcinków Na Wspólnej.

Zobacz: Na Wspólnej. Marta i Mikołaj wylądują w łóżku! To będzie początek poważnego związku?


×
×