Na Wspólnej (odc. 2923): Aneta zajdzie w ciążę bez zgody Darka! Żbik wychowa z nią dziecko?

O tym, że związek Anety (Dorota Krempa) i Darka (Michał Mikołajczak) do udanych nie należy wiadomo było już od dawna. Mimo wszystko prawniczka z Na Wspólnej postanowi założyć z nim rodzinę!
Na Wspólnej (odc. 2923): Aneta zajdzie w ciążę bez zgody Darka! Żbik wychowa z nią dziecko?

W Na Wspólnej Darek oświadczył się Anecie i poślubił ją tylko dlatego, że miał apetyt na jej pieniądze. Nie przewidział jednak tego, że cwana prawniczka szybko go zdemaskuje i będzie chciała podpisać intercyzę. Mimo to Darek tkwi w tym związku bez przyszłości i w każdej wolnej chwili myśli o Kasi (Julia Chatys), która już dawno skradła jego serce.

Tymczasem Aneta nie ustępuje i usilnie namawia męża na dziecko. On próbuje się wykręcić na wszystkie możliwe sposoby. W 2923 odcinku Na Wspólnej, gdy żona będzie chciała namówić go na spłodzenie dziecka, on zaprotestuje mówiąc, że jako rodzice nie będą już mieli tyle czasu dla siebie. To nawet ją rozczuli! Anetę jednak nie do końca przekonają słowa Żbika. Następnego dnia dziewczyna bez jego wiedzy odwiedzi klinikę położniczą, żeby jak najlepiej przygotować się do nowej roli – roli matki.

Czy Aneta z Na Wspólnej złapie własnego męża na dziecko? Wystarczy, że odstawi tabletki antykoncepcyjne i mu o tym nie powie! Myślicie, że byłaby tak podła? Kasia raczej nie chciałaby Darka, gdyby dowiedziała się, że niedługo zostanie ojcem.

Zobacz: Tragiczny zbieg okoliczności w “Na Wspólnej”. Śmierć Joachima uratuje Anastazję

Zobacz: Znamy datę wielkich premier: “M jak miłość”, “Barw szczęścia” oraz “Na dobre i na złe”. Na widzów czeka prawdziwa niespodzianka!

Zobacz: Bruno z „Na Wspólnej” uzależni się od amfetaminy! Czy ktoś wyciągnie go ze szponów nałogu?

 


×
×