Na Wspólnej (odc. 2923): Darek zdradzi Anetę z Kasią. Żona przyłapie prawnika na gorącym uczynku!

Darek (Michał Mikołajczak) od dawna nie jest szczęśliwy z Anetą (Dorota Krempa). Prawnik zdradzi żonę z dużo młodszą kochanką! Poznajcie szczegóły premierowych odcinków Na Wspólnej!
Na Wspólnej odcinek 2923, Darek (Michał Mikołajczak)

W najbliższym czasie Darek z Na Wspólnej będzie uprawiał naprawdę gorący seks. Problem tylko w tym, że nie ze swoją ślubną, a byłą dziewczyną Kasią (Julia Chatys). Wszystko przez upojny piknik, na który młody prawnik wybierze się ze swoją sympatią oraz sympatycznym podopiecznym, Jarogniewem (Olgierd Jaworski).

Zaledwie kilka godzin spędzonych w miłym towarzystwie seksownej byłej kochanki sprawi, że zmysły Darka zapłoną. Chłopak nie będzie mógł myśleć o niczym innym jak o wdziękach Kasi. Gdy wróci do domu i położy się spać, zaśnie szybko i głęboko. I wtedy we śnie ujrzy dziką, zmysłową Kasię, która nie będzie się opierała przed namiętnym seksem. Gdy tylko się obudzi zrozumie, że obok niego leży nie śliczna Kasia, a Aneta…

W tym momencie żona Darka też zapragnie łóżkowych igraszek. W tej sytuacji jednak Dariusz nie będzie w stanie podołać małżeńskim obowiązkom. Dlatego bardzo szybko się z nich wymiga, korzystając z okazji, że zadzwoni telefon. Odbierze go. Bo tylko tak może uniknąć wyjątkowo niezręcznej sytuacji. Chyba nie miałby serca powiedzieć żonie, dlaczego jest taki zdezorientowany i nie ma ochoty na małżeński seks? Aneta nie da tak szybko za wygraną. Zacznie namawiać Żbika na dziecko. Darek będzie próbował ją zniechęcić racjonalnymi argumentami. Głównie tym, że gdy maluch przyjdzie na świat, nie będą mieli tyle czasu dla siebie, bo zabiorą go obowiązki rodzicielskie.

Na szczęście wszelkie argumenty Darka trafią do młodej żony, więc chwilowo utnie temat dziecka. Jednak znając Anetę, na pewno wkrótce znów zacznie namawiać Żbika na spłodzenie potomka. Bo już wie doskonale, dzięki Jarogniewowi, że Żbik ma zadatki na świetnego ojca. Ale wiadomo, decyzja o poczęciu dziecka musi być wspólna. Choć z drugiej strony, może Aneta tak bardzo będzie chciała mieć dziecko, że wmówi mężowi, że właśnie zaliczyli małżeńską wpadkę?

Zobacz: Nie tylko Marta Wierzbicka wraca do „Na Wspólnej”! Producenci przekazali właśnie wspaniałą wiadomość! Będzie wielkie love story!

Zobacz: Eliza i Jarek z “Na Wspólnej” odwołają ślub, ale wciąż będą razem? Cielecki nie pozbędzie się biednego zięcia!

Zobacz: Elżbieta z “Na Wspólnej” po wypadku zmieni się w potwora. Skrzywdzi córkę Igora?


×
×