Na Wspólnej (odc. 2928): Rozwód Mikołaja i Nicole. Roma dowie się o drugim życiu kochanka?

Bohaterowie Na Wspólnej wiele przed sobą ukrywają! Czy Roma (Julia Kamińska) w końcu dowie się, że Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) ma żonę? I czy on także dowie się o rodzinnym życiu kochanki? 
Na Wspólnej odcinek 2829, Mikołaj (Krzysztof Wieszczek), Roma (Julia Kamińska)

A to spryciarze! Roma i Mikołaj z Na Wspólnej, którzy od jakiegoś czasu mają ze sobą ognisty romans, udają przed sobą singli. Tymczasem jednak w 2928. odcinku serialu (emisja 21 sierpnia 2019) Mikołaj wreszcie rozwiedzie się z Nicole (Maria Niklińska)… w tajemnicy przed kochanką Ciekawe, czy Marta (Joanna Jabłczyńska), która zna grzeszki obojga, w ramach zemsty wyda ich?

Mikołaj jest tak bardzo zakochany w Romie, że pragnie tylko ułożyć sobie jak najszybciej życie z nową przyjaciółką. W tym celu właśnie rozwodzi się ze swoją żoną, Nicole. Tyle, że Roma nie wie o jej istnieniu , bo Mikołaj udaje przed nią samotnego, bezdzietnego i wolnego faceta. Dał się jej omotać i wierzy we wszystko, co Roma mu powie. A tej wygodniej jest przemilczeć fakt, że sama jest mężatką, a jej życiowym celem jest zniszczenie Marty oraz przejęcie jej programu. Mąż (Rafał Sisicki) też nic oczywiście nie wie o Mikołaju. Siedzi potulnie w domu i zajmuje się ich synkiem, a tymczasem Roma robi swoją karierę.

W 2928 odcinku Na Wspólnej nastąpi rozwód Mikołaja z Nicole. Mikołaj, podniecony perspektywą uwolnienia się od żony, opowie o wszystkim Marcie. Konarska będzie się powstrzymywała, aby nie powiedzieć przyrodniemu bratu, że Roma też nie jest wolna.

A przecież Marta nie chce go zranić. Jednak Mikołaj nie okaże się takim dżentelmenem. Zamiast bronić siostry przed agresywną Romą, uwierzy w każde jej złe słowo o Konarskiej.

Roma oskarży swoją szefową na przykład o to, że ta tylko działa na jej niekorzyść w pracy: intryguje przeciw niej, obmawia i najpewniej donosi szefowi. Zakochany Mikołaj kompletnie bezkrytycznie podchodzi do każdego słowa tej patologicznej kłamczuchy. Potem w jej obronie nawet pokłóci się z siostrą i zabroni jej wyżywać się na biednej, niewinnej Lenarskiej.

Zobacz: Tragiczny zbieg okoliczności w “Na Wspólnej”. Śmierć Joachima uratuje Anastazję?

Zobacz: Zmiana płci w “Na Wspólnej”! Uczennica Norberta zostanie chłopcem? Już nawet wybrała nowe imię!

Zobacz: Roma z „Na Wspólnej” zniszczy Martę? Przebiegłą intrygantkę czeka niemiła niespodzianka


×
×