Na Wspólnej (odc. 2941): Mikołaj otruty w klubie ze striptizem! Tak straci majątek całego życia

Ależ on mama pecha! Nie dość że Mikołaj ( Krzysztof Wieszczek) z Na Wspólnej odkryje, że związał się z patologiczną kłamczuchą Romą (Julia Kamińska), to straci wszystkie oszczędności w klubie go-go! 
Na Wspólnej - Mikołaj (Krzysztof Wieszczek)

Mikołaj z Na Wspólnej ostatnio ma fatalną passę. Niedawno odkrył, że jego żona Nicole (Maria Niklińska), w której kiedyś był szaleńczo zakochany, zdradza go i zaszła w ciążę z kochankiem. Leśniewski szybko pocieszył się inną kobietą. Na jego drodze stała bowiem ambitna i przebiegła Roma (Julia Kamińska). Ale Roma sama ma męża, o czym nie wspomniała nowemu narzeczonemu. Sekret tej przebieglej karierowiczki długo znała jedynie Konarska (Joanna Jabłczyńska), jednak Marta wahała się, czy powiedzieć o tym przyrodniemu bratu. Ostatecznie jednak Mikołaj dowie się całej prawdy o Romie i to go załamało. Mężczyzna pokłóci się z kochanką oraz z Martą, i w tym podłym nastroju pójdzie się upić. Oczywiście niemądrze zaleje się w trupa.

Zobacz: Śmierć w “Na Wspólnej”. Michał Brzozowski umrze podczas operacji i osieroci Ignasia?

Następnego dnia nie będzie mógł sobie przypomnieć, jak wyglądała końcówka upojnego wieczora. Czyżby wypił aż tak dużo? Kiedy będzie sprawdzał, ile przepił odkryje, że na jego koncie brak pieniędzy ze sprzedaży domu jego i Nicole. To nie jest mała suma. Leśniewski będzie przerażony, bo to całe jego oszczędności, a zniknęły sam nie wie, jak!

Zobacz: Zabójstwo w „Na Wspólnej”! Weronika Roztocka dopuści się koszmarnej zbrodni. Przyzna się do winy?

Dopiero w 2941. odcinku Na Wspólnej Mikołaj dowie się, co tak naprawdę stało się owego feralnego wieczoru, kiedy postanowił zapijać smutki. Jak się okaże, Leśniewski odwiedził klub ze striptizem. Tam jedna z prostytutek wsadziła mu do drinka pigułkę gwałtu i podstępnie pozbawiła oszczędności, każąc płacić setki złotych za każdą nawet najmniejszą usługę. Ale jeśli Mikołaj zażył pigułkę gwałtu, czy również został wykorzystany seksualnie? O tym dowiemy się z wrześniowych odcinków Na Wspólnej.

Zobacz: Agnieszka z “Na Wspólnej” znów będzie pić! Ostatnio Darek wpędził ją w szpony nałogu. Co tym razem będzie powodem jej alkoholizmu?


×
×