Na Wspólnej (odc. 2952): Prawnicza kariera Weroniki i Agnieszki zawiśnie na włosku. Roztocka trafi do więzienia?

Kłamstwo ma krótkie nogi przekona się o tym Weronika (Renata Dancewicz) z Na Wspólnej. Prawniczka dowie się, że wyznaczono nagrodę dla osoby, która wskaże winnego potrącenia Kamili (Nadia Cholewa).
Na Wspólnej (odc. 2952): Prawnicza kariera Weroniki i Agnieszki zawiśnie na włosku. Wszystko przez pijacki wypadek Roztockiej!

W Na Wspólnej to właśnie Weronika potrąciła dziewczynę po pijaku! W nocy i pod wpływem procentów nawet nie zauważyła, że samochód potrącił nastolatkę. Uderzył w nią tak mocno, że nieprzytomna Kamila znalazła się w rowie. Dopiero o poranku zjawiła się policja i zabrała nieprzytomną dziewczynę do szpitala. Ofiara zapadła w śpiączkę i prawdopodobnie do końca życia będzie kaleką.

Zobacz: Śmierć w “Na Wspólnej”. Michał Brzozowski umrze podczas operacji i osieroci Ignasia?

Ponieważ we wszystkim poinformowały media, Weronika jest przerażona, że sprawa wyjdzie na jaw. W dodatku Robert (Dariusz Wnuk) będzie wściekły na Agnieszkę (Katarzyna Walter), że namówiła jego partnerkę na mataczenie w sprawie. Tymczasem świadek wypadku, którego Weronika nie zauważyła głosi się na komendę. I teraz obie prawiczki mogą mieć koszmarne kłopoty. Czy Weronika pociągnie za sobą Agnieszkę, Olszewska miała przecież pełną wiedzę o przebiegu zdarzenia, ale jednocześnie nie zrobiła nic, by odkryć sprawcę tragicznej kolizji?

Zobacz: Na Wspólnej (odc. 2957): Roman bohaterem dzielnicy! Sława zrujnuje jego związek z Honoratą?

W 2952 odcinku serialu Na Wspólnej (emisja 2.10.2019 w TVN) obie wpadną w ręce policji! Do kancelarii przyjaciółek przyjdzie policjant! Zacznie zadawać kobietom niewygodne pytania. Podkreśli, że obie były widziane na miejscu przestępstwa. Na pewno więc są winne. Co dalej stanie się z kobietami? Zapewne trafią do aresztu. A to oznacza zapewne koniec ich karier zawodowych. Obie prawniczki dopuściły się bowiem przestępstwa. Oczywiście to, którego dopuściła się Weronika, jest nieporównywalnie większe, bo jednak prawdopodobnie zdawała sobie sprawę, że potraciła człowieka. Być może nawet trafi za to do więzienia, bo raczej trudno znaleźć jakieś okoliczności łagodzące. Natomiast Agnieszka po prostu pomagała zatuszować przestępstwo. Kto wie, może Olszewska dostanie jedynie wyrok w zawieszeniu?

Zobacz: Marta Wierzbicka wróci do “Na Wspólnej”, ale nie sama. Kim jest nowy chłopak Oli Zimińskiej?


×
×