×

Na Wspólnej (odc. 2957): Roman bohaterem dzielnicy! Sława zrujnuje jego związek z Honoratą?

Roman (Waldemar Obłoza) z Na Wspólnej zostanie lokalnym bohaterem! Sława przewróci mu w głowie do tego stopnia że Hoffer zacznie korzystać ze swoich pięciu minut sławy, zwracając na siebie uwagę pięknych i młodych dam. A to wywoła furię jego żony. Czy Honorata (Aleksandra Konieczna) rzuci męża?

W 2957. odcinku Na Wspólnej (emisja w czwartek 10.10.2019 w TVN) ten mający już swoje lata bohater idąc ulicą zobaczy rozgrywający się dramat. Złodziej  spróbuje ukraść bezbronnej staruszce torebkę! Roman ruszy za nim w pościg, ale złodziej będzie szybki. Na szczęście Hoffer go dorwie. Świadkowie bohaterskiej akcji dzielnego Romana nagrają zdarzenie i filmik trafi do internetu. Nagranie stanie się prawdziwym hitem sieci. Zainteresują się nim znane stacje telewizyjne. A Roman? Będzie się puszył jak paw.

Zobacz: Marta Wierzbicka wróci do “Na Wspólnej”, ale nie sama. Kim jest nowy chłopak Oli Zimińskiej?

Jego dumę połechce fakt, że będą go rozpoznawać nieznani mu ludzie z ulicy. A zwłaszcza młode, piękne, długonogie dziewczęta, które koniecznie będą chciały sobie robić fotografie z bohaterem dzielnicy. Początkowo Honoratka będzie dumna z wyczynu męża, potem jednak zacznie się coraz bardziej wkurzać. Dlaczego? Bo Roman będzie obrośnięty w piórka. Z czasem Honorata zacznie być coraz bardziej zazdrosna o męża. Ciekawe, czy dojdzie do zdrady, bo pokusa będzie ogromna…

Zobacz: Złe wieści dla fanów „Na Wspólnej” i „Pierwszej miłości”. Michał Malinowski kończy z aktorstwem!

Scenarzyści musieliby wykazać się ogromnym okrucieństwem rozdzielając tę najsympatyczniejsza parę w serialu. Zarówno Waldemar Obłoza, jak i Aleksandra Konieczna uwielbiają ze sobą grać. A widzowie kochają oglądać ich kolejne perypetie. Waldemar Obłoza uwielbia swoją serialową partnerkę która co raz odnosi teraz sukcesy filmowe, a jej droga na szczyt zaczęła się od wybitnej roli w filmie Ostatnia Rodzina. Teraz film, w którym gra jedna z głównych ról, to polski kandydat do Oscara.

Olusia nie pozwala, żeby traktowano ten spektakularny sukces jakoś wyjątkowo – podkreśla Waldemar Obłoza. – Zawsze była wybitną aktorką, nawet w naszym serialu (…) Ona zawsze była na najwyższej półce. To nie jest ten moment, w którym na nią wskoczyła, ale tylko ugruntowała tę swoją pozycję – dodaje aktor.

Zobacz: Śmierć w “Na Wspólnej”. Michał Brzozowski umrze podczas operacji i osieroci Ignasia?

Może Cię zainteresować