Na Wspólnej (odc. 2963): Michał umrze podczas operacji serca i osieroci syna?

Dzisiejszy odcinek Na Wspólnej wprawił w osłupienie wszystkich fanów Michała (Robert Kudelski). Co się dzieje z Brzozowskim? Czy ojciec Ignasia (Bartek Kaszuba) umrze?
Na Wspólnej (odc. 2963): Michał umrze podczas operacji serca i osieroci syna?

Niewinna zabawa w klasy na dziedzińcu osiedla przy ul. Wspólnej zakończy się tragedią? Michał zasłabł i opadł na ziemię podczas zabawy z synem i policjantką Igą. To ona zachowała zimną krew i udzieliła mu pomocy. To także ona wezwie pogotowie, a Brzozowski znajdzie się w szpitalu.

Zobacz: Na Wspólnej. Nowa buntowniczka w szkole Danusi. Zimińska odkryje mroczną tajemnicę Poli

Już w 2963 odcinku Na Wspólnej (emisja w środę 15.10.2019 na antenie TVN) Michała czekać będzie poważna operacja serca. Brzozowski, który niedawno stracił żonę poprosi Kamila (Kazimierz Mazur), by wpisał Igę na listę osób, które mają prawo wiedzieć wszystko na temat jego stanu zdrowia. W tym samym odcinku policjantka będzie chciała wziąć Ignasia na oddział, ale chłopiec nie będzie miał na to ochoty. Nie zrozumie jak bardzo poważna jest sytuacja i uprze się, żeby to tata odwiedził jego.

Zobacz: Na Wspólnej. Roman bohaterem dzielnicy! Sława zrujnuje jego związek z Honoratą?

W 2964 odcinku Na Wspólnej (emisja w czwartek 16.10.2019 na antenie TVN) chłopiec ucieknie jednak z domu, żeby pożegnać się z ojcem przed operacją. To będą wzruszające sceny – prawdziwe wyciskacze łez! Czy Brzozowski umrze i osieroci chłopca? Przypominamy, że jego matka Kinga (Ilona Wrońska) odeszła w koszmarny sposób zamordowana przez psychola, a jej ciało wyłowiono z rzeki…

Już teraz możemy Wam zdradzić, że Michał nie umrze. Ale o tym jak potoczą się jego losy dowiemy się w kolejnych odcinkach serialu.


×
×