Na Wspólnej (odc. 2969): Napad na żonę Berga. Joanna szybko pożałuje nowego romansu! [ZWIASTUN]

Joanna ( Anna Cieślak) z Na Wspólnej gorzko pożałuje, że zdradziła swojego męża Bogdana (Wojciech Brzeziński) z nowym adoratorem rysownikiem komiksowym Karolem (Tomasz Nosiński). Jej małżeństwo zawiśnie na włosku, ale to nie będą wszystkie fatalne konsekwencje nagłej erotycznej przygody...
Na Wspólnej (odc. 2969): Napad na żonę Berga. Joanna szybko pożałuje nowego romansu! [ZWIASTUN]

Joanna z Na Wspólnej od dawna czuła się zaniedbywana przez męża, który wolał towarzystwo kolegów niż romantyczny wieczór z żoną. To dlatego Joannie tak zaimponowało zainteresowanie przystojnego i szarmanckiego Karola.

Sprawdź: Na Wspólnej (odc. 2978) Michał będzie żyć dla Igi. Po operacji będzie myślał tyko o seksie!

I tak w 2965 odcinku Na Wspólnej Joasia dała się Karolowi uwieść! Ostatnio rysownik nie odstępował jej o krok – prawił słodkie słówka, okazywał zrozumienia, a nawet pomagał przy zabiegach. Zawsze miły, zawsze uczynny… W końcu Joanna mu uległa… Stwierdziła zapewne, że jest nieco znudzona mężem, z którym niegdyś łączyła ją namiętność

Ciekawe, czy Bogdan w ogóle zauważy ogromną zmianę w zachowaniu ślicznej żony? A Może Bergowa sama mu powie o swojej zdradzie miotana koszmarnymi wyrzutami sumienia?

Na Wspólnej, Joanna Berg (Anna Cieślak), Karol (Tomasz Nosiński)

Na Wspólnej, Joanna Berg (Anna Cieślak), Karol (Tomasz Nosiński)

Zobacz: Na Wspólnej (odc. 2977) Marta i Mikołaj wylądują w łóżku! To będzie początek poważnego związku?

I wciąż nie wiadomo, co takiego knuje Karol, bo raczej śliczna pani weterynarz nie jest jego przypadkową znajomością. Może okaże się psychopata, który rozbije jej rodzinę? A może jest po prostu rozżalonym dawnym klientem Joanny. Być może pani weterynarz nieopatrznie dopuściła do zgonu jego ukochanego pupila.

Zobacz: Nowa kobieta w życiu Darka. Ten romans będzie sporym zaskoczeniem dla widzów!

Jednak prawdopodobnie to nie wszystkie konsekwencje erotycznego występku Bergowej. Ktoś w 2969 odcinku Na Wspólnej (emisja w czwartek 31.10.2019 w TVN) w biały dzień wyrwie jej z rąk torebkę, w której będzie miała bardzo ważne dokumenty oraz pieniądze. Kto to zrobił? Czy za napadem nie kryje się jej nowy adorator? A jeśli tak, po co to zrobił? Żeby szantażować Bergową? Może jednak pani weterynarz pójdzie po rozum do głowy, i domyśli się, że jej nowy adorator nie pojawił się w jej życiu zupełnie przez przypadek?

Zobacz zwiastun:


×
×