Na Wspólnej (odc. 2973): Michał uśmierci żonę? Zrobi wszystko, żeby poślubić Igę

Michał Brzozowski (Robert Kudelski) z Na Wspólnej będzie miał dość życia w niepewności . Chce sobie wreszcie ułożyć życie z policjantka Igą (Lidia Sadowa), dlatego podejmie dość radykalne kroki. Co zrobi?
Na Wspólnej (odc. 2973): Michał uśmierci żonę? Zrobi wszystko, żeby poślubić Igę

Michał z Na Wspólnej leży w szpitalu, gdzie znalazł się przez swoje chore serce. Problemy kardiologiczne pojawiły się, ponieważ Brzozowski bardzo przeżywał kilka miesięcy temu zaginiecie Kingi. Do dziś tak naprawdę nie wiadomo, co się z nią stało. Czy wyjechała po kryjomu z kraju? A może nie żyje, a zabójca ukrył jej zwłoki tak, że nikt ich nigdy nie znajdzie? Cokolwiek by się z Kingą nie działo, nie daje o sobie znaku od dłuższego czasu. A to mecząca sytuacja dla Brzozowskiego. Dlatego gdy tylko wydobrzeje, podejmie decyzje o tym, by zwrócić się do sadu o uznanie Kingi za zmarłą. Poprosi o pomoc Weronikę, bo chce się ożenić z policjantką Igą, która swego czasu poszukiwała Brzozowskiej.

Sprawdź: Na Wspólnej (odc. 2978) Michał będzie żyć dla Igi. Po operacji będzie myślał tyko o seksie!

– Co ja mam zrobić? – spyta Michał w 2973 odcinku Na Wspólnej (emisja w czwartek 7 listopada 2019 w TVN).

– Można złożyć wniosek o uznanie Kingi za zmarłą – poradzi mu Weronika!

Czy Michał w Na Wspólnej uśmierci żonę? To z punktu widzenia prawa wcale nie jest łatwe. Bo za zmarłą można uznać osobę, która przez 10 lat nie daje znaków życia. Chyba że istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że dana osoba zginęła w katastrofie lotniczej, morskiej, lub zmarła przysypana lawiną. Wtedy można ją prawnie uśmiercić zaledwie po pół roku od potencjalnego zgonu. Jednak w przypadku Kingi żadna z tych okoliczności raczej nie zachodzi. Wątpliwości mógłby rozwiać albo znak życia ze strony Brzozowskiej – wtedy Michał mógłby się z nią szybko rozwieść. Lub odnalezienie ciała i szybki pogrzeb. W obu przypadkach Michał mógłby niedługo zostać mężem Igi, na czym tak bardzo mu zależy.

Zobacz: Wiedzieliście, że tych bohaterów łączą więzy krwi? Niektóre duety będą dla widzów sporym zaskoczeniem


×
×