×

Na Wspólnej (odc. 2974): Marta Konarska w śmiertelnym niebezpieczeństwie! „Przestań węszyć s**o!”

Kolejne nieszczęście spotka Martę (Joanna Jabłczyńska) z Na Wspólnej. Będzie to związane z jej pracą. Co takiego przydarzy się Konarskiej?

Marta postanowiła podjąć w swoim programie „Powiedz Marcie” temat niewolniczej prostytucji. Znalazła świadków chętnych, by opowiedzieć o tym publicznie. Niestety, nie wszystkim spodoba się to, że dziennikarka postanowiła poruszyć tak drażliwy temat. Przez to życiu Marty oraz jej syna Ksawerego (Adam Tomaszewski) zacznie grozić niebezpieczeństwo.

Zobacz: Wiedzieliście, że tych bohaterów łączą więzy krwi? Niektóre duety będą dla widzów sporym zaskoczeniem

W 2974 odcinku Na Wspólnej (emisja w poniedziałek 11 listopada 2019 w TVN) Konarska przeprowadzi rozmowę z Kornelią (Paulina Kowalska), która była zmuszana do prostytucji przez mafię. Tuż po emisji wstrząsającego programu, do jego redakcji napłyną maile z groźbami. Kornelia bowiem zdradzi nazwiska osób zajmujących się tym haniebnym procederem.

Brycki (Piotr Duda) zorientuje się, jak sprawa może być poważna. Konarska nadepnęła na odcisk wielu ważnym osobom. Jednak Marta po prostu będzie z siebie dumna, że udało jej się poruszyć ważny społecznie temat i być może uratować wiele kobiet ze szponów mafii.

Zobacz: Na Wspólnej (odc. 2985): Gorący seks Marty i Mikołaja. Rodzeństwo zdecyduje się na wspólne życie?

Ale nie jest tak różowo, jak Konarska sobie myśli. Ona sama także zacznie dostawać pogróżki. Na tyle poważne, że będzie drżała o życie i zdrowie swoje oraz syna. Po zakończeniu nagrania nie będzie mogła dodzwonić się do Ksawerego.

Natomiast kiedy wróci do swojego mieszkania, poczuje się tak, jakby ja zgwałcono. Mieszkanie zastanie zdemolowanie. Bandyci zniszczą jej wszystko, a na ścianie ktoś namazał sprejem obrzydliwy napis: „Przestań węszyć suko!”. W tym momencie Marta na serio zacznie się bać o życie swoje oraz bliskich.

A do tych ostatnich dołączy niebawem także Mikołaj (Krzysztof Wieszczek), z którym Konarska w tych dramatycznych okolicznościach rozpocznie romans.

Zobacz: Na Wspólnej (odc. 2973) Michał uśmierci żonę? Zrobi wszystko, żeby poślubić Igę

Co jednak stanie się z Ksawerym? Czy wróci do domu cały i zdrowy? Zdradzimy, że nastolatkowi nic się nie stanie, jednak Konarska przeżyje chwile grozy…

Może Cię zainteresować