Na Wspólnej (odc. 2975): Seks randka ucznia z nauczycielką! Syn Smolnego prześpi się z polonistką

On jest nastolatkiem, ona  zamężną nauczycielką. Przemka Smolnego (Eryk Cichowicz) i nauczycielkę Dagmarę (Katarzyna Ucherska) z Na Wspólnej połączy prawdziwy, namiętny romans. I to mimo tego, że kobieta mam męża (Kamil Bloch)!

Na Wspólnej (odc. 2975): Seks randka ucznia z nauczycielką! Syn Smolnego prześpi się z polonistką

Roznamiętniony nastolatek nie cofnie się przed niczym, by zdobyć śliczną panią od polskiego. Dagmara i Przemek pójdą na całość w  2975 odcinku Na Wspólnej (emisja we wtorek 12 listopada 2019 w TVN). Namiętne spotkanie zakończone gorącym seksem odbędzie się niedługo po tym, gdy młody Smolny pozna małżonka swej nauczycielki.

Zobacz: Nowa kobieta w życiu Darka. Ten romans będzie sporym zaskoczeniem dla widzów!

Żeby ich pierwszy raz był idealny, Przemek oszuka ojca (Łukasz Konopka). Powie mu, że będzie nocował u kolegi. Oczywiście Smolny uwierzy synowi. Nie ma pojęcia, że  jego syn umawia się na seks randkę z własną polonistką! Dagmara, by ukryć dobrze swoja namiętność przed  innymi, będzie na lekcjach wyjątkowo oschła dla swego wybranka. Ale gdy tylko zostaną sami, nie będą mogli się powstrzymać od namiętnych pieszczot.

To Dagmara będzie ośmielać swego ucznia i  gdy nikt nie będzie patrzeć – całować i pieścić Przemka. Oboje umówią się, że Dagmara zabierze go z przystanku autobusowego i pojadą w plener. Tam, w namiocie, dojdzie do zbliżenia tych dwojga. Ciekawe, kiedy o tej skrywanej namiętności dowiedzą się rodzice młodzieńca oraz mąż… który nieoczekiwanie znajdzie się na miejscu. Powie żonie, że musi z nią porozmawiać więc zawstydzony Przemek  wybierze się na imprezę do kolegi. Spotka tam Monikę (Karolina Oldyńska).

Zobacz: Nieżyjąca żona zabije Michała z „Na Wspólnej”! To coś więcej niż wybujała wyobraźnia producentów

Całkiem możliwe, że o romansie ucznia i nauczycielki dowie się także dyrekcja, bo oboje będą sobie okazywać czułość w różnych zakamarkach szkoły. W takiej sytuacji Dagmara na pewno straci pracę. A tak łatwo będzie ich przyłapać na gorącym uczynku i zdobyć dowody zdrady. Jeśli ktoś ich sfilmuje, będzie miał w ręce materiał dowodowy na rozwód oraz wielki skandal. Czy tak będzie przekonamy się już w listopadzie w serialu Na Wspólnej.

Zobacz: Marta i Mikołaj wylądują w łóżku! To będzie początek poważnego związku?


×
×