Na Wspólnej (odc. 2977): Aneta poroni, a potem zniszczy Darkowi życie! [ZWIASTUN]

W premierowym odcinku Na Wspólnej Aneta (Dorota Krempa) straci upragnione dziecko, a Darek (Michał Mikołajczak) będzie wspólnie z nią przeżywać rodzinny dramat. Później ich drogi się rozejdą. 
Na Wspólnej (odc. 2977): Aneta poroni i zagrozi Darkowi. Żbik zniknie z jej życia?

2977 odcinek serialu Na Wspólnej (emisja w czwartek 14 listopada 2019 w TVN) będzie wyjątkowo dramatyczny. Tuż po awanturze ze Żbikiem, Aneta trafi do szpitala. Lekarz nie będzie miał dla małżonków dobrych wieści. Żbikowa poroni. Co prawda to nie jest dziecko Darka, lecz nie umniejsza to tragedii Anety. Darek przekona się, że słowa które wypowiedział tak bardzo zraniły ukochaną, że straciła ona upragnione maleństwo.

Zobacz: Wiedzieliście, że tych bohaterów łączą więzy krwi? Niektóre duety będą dla widzów sporym zaskoczeniem

Niestety tu nie pomoże nawet błyskawiczna akcja ratunkowa. Medycy będą walczyli o maleństwo, ale niestety ich starania spełzną na niczym. Darek usłyszy smutne słowa „przykro mi’. Lekarz będzie bowiem przekonany, że rozmawia z ojcem dziecka pacjentki.

Na Wspólnej odcinek 2977, Darek (Michał Mikołajczak)

Na Wspólnej odcinek 2977, Darek (Michał Mikołajczak)

Żbikowa po utracie ciąży załamie się. I trudno jej się dziwić. O niczym przecież nie marzyła tak bardzo, jak o założeniu rodziny. Po tragedii nie będzie chciała widzieć Darka, a kiedy ten odwiedzi ją w sali, będzie kazała mu się wynosić.

Zobacz: Na Wspólnej (odc. 2973) Michał uśmierci żonę? Zrobi wszystko, żeby poślubić Igę

Padną wyjątkowo niemiłe słowa. Darek usłyszy, żeby wynosił się ze szpitala. Prawniczka nie będzie chciała go widzieć ani w tym momencie, ani nigdy więcej.

Odbiorę ci wszystko, wszystko na czym ci zależy – zagrozi Aneta.

W tej sytuacji Darkowi nie pozostanie nic innego jak pójść do domu i się upić. Tym bardziej, że w międzyczasie znów zacznie przeglądać badania wykluczające jego ojcostwo…

Zobacz: Na Wspólnej (odc. 2985): Gorący seks Marty i Mikołaja. Rodzeństwo zdecyduje się na wspólne życie?

Na Wspólnej odcinek 2962, Darek (Michał Mikołajczak), Aneta (Dorota Krempa)

Na Wspólnej odcinek 2962, Darek (Michał Mikołajczak), Aneta (Dorota Krempa)

Zobacz ZWIASTUN


×
×