×

Na Wspólnej (odc. 2977): Aneta straci dziecko przez Darka. Przygotujcie się na makabryczne sceny

Darek Żbik (Michał Mikołajczak) z serialu Na Wspólnej zda sobie sprawę, że Aneta (Dorota Krempa) straciła dziecko przez niego! Czy z tą świadomością Żbik będzie umiał dalej żyć?

To będzie wyjątkowo dramatyczny odcinek serialu Na Wspólnej! Aneta trafi do szpitala prosto po wywołanej przez Żbika awanturze! Na miejscu lekarz nie będzie miał dla nich dobrych wieści. Zobaczymy, że w 2977 odcinku Na Wspólnej (emisja w czwartek 14 listopada 2019 w TVN) Żbikowa poroni. Co prawda to nie jest dziecko Darka, lecz nie umniejsza to tragedii Anety. Żbik dowie się, że raniące słowa wypowiedziane w nieodpowiednim czasie mogą przyczynić się do prawdziwego dramatu.

Zobacz: Wiedzieliście, że tych bohaterów łączą więzy krwi? Niektóre duety będą dla widzów sporym zaskoczeniem

Nie pomoże błyskawiczna akcja ratunkowa. Medycy będą walczyli o maleństwo, ale niestety ich starania spełzną na niczym. Darek usłyszy smutne słowa „przykro mi’. Lekarz będzie myślał, że rozmawia z ojcem dziecka Anety…

Żbikowa po utracie ciąży załamie się. Nie e będzie chciała widzieć Darka, a kiedy ten odwiedzi ją w Sali, każe mu się wynosić. I trudno jej się dziwić. Nikt w takiej sytuacji nie chciałby rozmawiać ze sprawcą swej tragedii.

Zobacz: Na Wspólnej (odc. 2973) Michał uśmierci żonę? Zrobi wszystko, żeby poślubić Igę

Jedyne, co usłyszy od Anety w tej sytuacji to wyjątkowo niemiłe słowa, żeby wyniósł się ze szpitala. Nie będzie chciała go widzieć ani w tym momencie, ani w ogóle.

Odbiorę ci wszystko, wszystko na czym ci zależy – usłyszy.

W tej sytuacji Darkowi nie pozostanie nic innego jak pójść do domu i się upić. Tym bardziej, że w międzyczasie znów zacznie przeglądać badania wykluczające jego ojcostwo…

W tej sytuacji Darek Żbik nie będzie mógł wiele zrobić, bo i tak nie wróci do żony, która go zdradziła. Wszystko wskazuje na o, że to nie koniec kłopotów Żbika. Czy mściwa Aneta faktycznie odbierze mu wszystko? O tym przekonamy się oglądając listopadowe i grudniowe odcinki serialu Na Wspólnej.

Zobacz: Na Wspólnej (odc. 2969) Napad na żonę Berga. Joanna Szybko pożałuje nowego romansu [ZWIASTUN]

Może Cię zainteresować