Na Wspólnej (odc. 2977): Marta i Mikołaj wylądują w łóżku! To będzie początek poważnego związku?

Na Wspólnej odcinek 2977, Mikołaj (Krzysztof Wieszczek), Marta (Joanna Jabłczyńska)

Ich związek dawniej – a są przyrodnim rodzeństwem – byłby zupełnie niemożliwy, wręcz zakazany. Ale czasy się zmieniły I Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) oraz Marta(Joanna Jabłczyńska) z Na Wspólnej mogą być razem. W jednym z listopadowych odcinków Na Wspólnej zobaczymy, jak wylądują razem w łóżku! Jak do tego dojdzie?

Zobacz: Na Wspólnej. Roman bohaterem dzielnicy! Sława zrujnuje jego związek z Honoratą?

Mikołaj i Marta od dawna mają się ku sobie. Na szczęście zerwał z kłamliwą i podłą Romą (Julia kamińska). To wyjątkowo wredna kobieta: nie dość, że kłamała mu w żywe oczy na temat swego stanu cywilnego – w rzeczywistości ma męża, to jeszcze intrygowała w pracy przeciw Marcie. Chciała nawet przejąć jej program. Na szczęście Marta ją zdemaskowała, czym zaskarbiła sobie jeszcze większą sympatię Mikołaja. I widzom Na Wspólnej trudno oprzeć się wrażeniu, że tych dwoje ma na siebie chrapkę i to tyko kwestia czasu, żeby syn Honoraty (Aleksandra Konieczna) i córka Romana (Waldemar Obłoza) wreszcie się zeszli i żyli długo i szczęśliwie. A w tym pomogą… kolejne kłopoty Marty.

Zobacz: Nowa kobieta w życiu Darka. Ten romans będzie sporym zaskoczeniem dla widzów!

Wszystko dlatego że Mikołaj zaproponuje jej interesujący, ale bardzo trudny temat do programu. Ma w nim wystąpić Kornelia (Paulina Kowalska), którą mafia zmuszała do prostytucji. Konarska będzie tym tematem zachwycona. Nie pomyśli jednak, że komuś się to może nie spodobać. Gdy zaprosi do programu dziewczynę, ona zgodzi się w nim wystąpić, ale pod warunkiem, że nikt jej nie rozpozna. Będzie argumentowała to tym, że jej byli mocodawcy to okrutnicy pozbawieni ludzkich uczuć i z pewnością zrobiliby jej krzywdę, gdyby ją rozpoznali. Wyzna Konarskiej, że jedna z jej koleżanek została przez nich zamordowana!

Marta postanowi drążyć sprawę, nawet gdy jej mieszkanie zostanie zdemolowane, a na ścianie zobaczy napis Przestań węszyć suko. Marta będzie działać szybko: umieści syna (Adam Tomaszewski) u Romana. Sama też się ukryje, uprzednio zawiadamiając o wszystkim policję. Zatrzyma się oczywiście u Mikołaja. I w 2977 odcinku Na Wspólnej (emisja 14 listopada 2019 w TVN) wylądują w jednym łóżku. Co prawda na razie w ubraniach, ale teraz nie ma już wątpliwości, że seks i związek tych dwojga to tylko kwestia czasu…

Zobacz: Nieżyjąca żona zabije Michała z „Na Wspólnej”! To coś więcej niż wybujała wyobraźnia producentów


×
×