Na Wspólnej (odc. 2978): Michał będzie żyć dla Igi. Po operacji będzie myślał tylko o seksie!

Widzów Na Wspólnej czekają wzruszające sceny. Czyżby Michała (Robert Kudelski) i Igę (Lidia Sadowa) połączyć miała miłość do grobowej deski?
Na Wspólnej odcinek 2978, Michał (Robert Kudelski), Iga (Lidia Sadowa)

Producenci Na Wspólnej nie oszczędzają Michała Brzozowskiego. Mężczyzna przeżył już utratę pamięci i makabryczne morderstwo żony. Teraz przed nim kolejne problemy – sercowe.

Zobacz: Gorący seks Igi i Michała w „Na Wspólnej”. Brzozowski tydzień przed śmiercią da się ponieść namiętności [ZWIASTUN]

Te na szczęście uda się rozwiązać, choć potrzebna będzie operacja ratująca jego życie. Kamil (Kazimierz Mazur) sam nie będzie mógł stanąć przy stole operacyjnym ale zapewni Brzozowskiemu najlepszą opiekę Ostrowskiego (Marek Kalita). Co wydarzy się dalej?

Zobacz: Nowa kobieta w życiu Darka. Ten romans będzie sporym zaskoczeniem dla widzów!

Po zabiegu, który na szczęście zakończy się bez żadnych komplikacji, w szpitalu zjawi się Iga. Policjantka odwiedzi Michała, a między nimi kolejny raz dojdzie do wybuchu namiętności. Zakochani zaczną całować się na szpitalnym łóżku. Te sceny zobaczymy w 2978 odcinku Na Wspólnej (emisja w poniedziałek 18.11.2019 na antenie TVN). Tego samego dnia Michał zapyta Kamila wprost – kiedy będzie mógł uprawiać seks.

Hoffer stwierdzi, że nie trzeba wiele czasu. Wystarczy, że będzie w stanie bez zadyszki wejść po schodach. Michał, gdy tylko opuści szpital, zacznie dbać o kondycję, by móc zadowolić nową kochankę. I tak oto zapomni i Kindze (Ilona Wrońska), która kilka miesięcy temu brutalnie zniknęła z jego życia.

Zobacz: Nieżyjąca żona zabije Michała z „Na Wspólnej”? To coś więcej niż wybujała wyobraźnia producentów


×
×