Na Wspólnej (odc. 2978): Syn Smolnego przyłapany na igraszkach z polonistką! Będzie afera [ZWIASTUN]

W Na Wspólnej romans ucznia i nauczycielki ujrzy światło dzienne. W 2978 odcinku Przemka (Eryk Cichowicz) i Dagmarę (Katarzyna Ucherska) przyłapie Monika (Karolina Oldyńska)! Co wydarzy się dalej?
Na Wspólnej (odc. 2978): Syn Smolnego przyłapany na igraszkach z polonistką! Będzie afera [ZWIASTUN]

W Na Wspólnej od dawna coś wisi w powietrzu. Widzowie doskonale wiedzą, że syn Smolnego (Łukasz Konopka) robi maślane oczy do swojej polonistki. Teraz sprawy nabiorą tempa. W 2978 odcinku (emisja już w poniedziałek 18.11.2019 na antenie TVN) odbędzie się szkolna premiera przedstawienia Romeo i Julia. Ekipa nagrodzona oklaskami wybierze się potem do baru, by uczcić swój sukces.

Zobacz: Nowa kobieta w życiu Darka. Ten romans będzie sporym zaskoczeniem dla widzów!

Na miejscu Przemek i Dagmara nie będą umieli już zachowywać się dyskretnie. Zaczną mówić sobie czułe słówka. Nie zabraknie też wyznań miłości.

– Powiedz mi szczerze. Czy to jest na serio, czy to tylko przygoda? – zapyta chłopak.

– Nie tylko… Choć tak byłoby lepiej. To co robimy jest głupie

– Kocham cię, to nie jest głupie… – rzuci Przemek i zaczną się całować.

Pamiętasz? Na Wspólnej (odc. 2975) Seks randka ucznia z nauczycielką! Syn Smolnego prześpi się z polonistką

Problem w tym, że na amorach przyłapie ich Monika! Jedna z uczennic, którą z resztą perfidnie wykorzystał Przemek będzie świadkiem ich pocałunków. Poczuje się urażona i wykorzystana. W końcu Smolny uprawiał z nią seks, rozkochał ją w sobie, a teraz otwarcie adoruje ich wspólną nauczycielkę! Co wydarzy się dalej? Ze zdjęć promocyjnych serialu Na Wspólnej wynika, że Dagmara najpewniej będzie miała jakieś problemu przez to, jak bardzo zbliżyła się do ucznia. Nie powstrzyma jej to jednak przed zabrnięciem w romans jeszcze dalej. Wkrótce zakochani wyjadą pod namiot i tam oddadzą się namiętności.

Zobacz: Marta i Mikołaj wylądują w łóżku! To będzie początek poważnego związku?


×
×