×

Na Wspólnej (odc. 2978): Wojna braci o serce Igi! Andrzej odbije Michałowi policjantkę?

Nareszcie! Po wielu problemach, kłopotach i smutkach Michał Brzozowski (Robert Kudelski) z Na Wspólnej rozpocznie nowy rozdział życia, razem z ukochaną Igą (Lidia Sadowa). Ale tę sielankę może coś zakłócić. Co takiego?

Iga to policjantka, która prowadziła sprawę zaginięcia oraz morderstwa Kingi Brzozowskiej (Ilona Wrońska), byłej żony Michała. Kinga wciąż się nie odnalazła i prawdopodobnie nie żyje.

Sprawdź: Na Wspólnej (odc. 2978) Michał będzie żyć dla Igi. Po operacji będzie myślał tyko o seksie!

W tych dramatycznych okolicznościach tych dwoje z Na Wspólnej połączyło gorące uczucie. Niestety Michał przybity troskami i kłopotami tak bardzo stresował się swoją sytuacją, że zachorował. Dwa zawały sprawiły, ze jego serce przestało działać prawidłowo i potrzebny był przeszczep.

Wszystko jednak skończy się dobrze. Michał zacznie zdrowieć i wyjdzie ze szpitala. W odcinku 2978 Na Wspólnej (emisja w poniedziałek 18.11.2019 w TVN) zacznie się nawet dopytywać Kamila Hoffera (Kazimierz mazur), kiedy będzie mógł uprawiać seks z ukochaną. Lekarz odpowie mu, ze dopiero wtedy, gdy będzie mógł wejść bez zadyszki na pierwsze piętro.

Zobacz: Wiedzieliście, że tych bohaterów łączą więzy krwi? Niektóre duety będą dla widzów sporym zaskoczeniem

Sytuacja wygląda więc sielankowo, ale niestety taka nie jest. Okazuje się bowiem, że Iga ma natrętnego wielbiciela w osobie Andrzeja (Tomasz Schimscheiner), brata Michała, który także zakochał się w pięknej funkcjonariuszce! Brzozowski przyzna się do tego byłej żonie Basi (Grażyna Wolszczak). Przyzna też, że niedawno ponownie się rozwiódł, a teraz zakochał na zabój w Idze nie wiedząc, ze ta jest dziewczyną jego brata…. Podrywał ją też bezczelnie.

Na szczęście mądra Barbara doradzi w 2979 odcinku Na Wspólnej (emisja we wtorek  19.11.2019 w TVN) Andrzejowi, co powinien zrobić, by jakoś ratować całą sytuację. Powie mu, by wszystko wyznał szczerze choremu bratu, który na pewno nie potrzebuje takich atrakcji jak walka o kobietę. Andrzej na szczęście posłucha rady byłej żony i odwiedzi Michała w szpitalu. Wyrazi swoją skruchę i przeprosi za zaistniałą sytuację. Na szczęście bracia pogodzą się. Pytanie, czy gdy Michał ozdrowieje, Andrzej nie ponowi swoich zalotów do Igi?

Zobacz: Najbardziej makabryczne sceny śmierci w polskich serialach. Pamiętacie?

 

Może Cię zainteresować