Na Wspólnej (odc. 2978): Wojna braci o serce Igi! Andrzej odbije Michałowi policjantkę?

Nareszcie! Po wielu problemach, kłopotach i smutkach Michał Brzozowski (Robert Kudelski) z Na Wspólnej rozpocznie nowy rozdział życia, razem z ukochaną Igą (Lidia Sadowa). Ale tę sielankę może coś zakłócić. Co takiego?
Na Wspólnej (odc. 2978): Wojna braci o serce Igi! Andrzej odbije Michałowi policjantkę?

Iga to policjantka, która prowadziła sprawę zaginięcia oraz morderstwa Kingi Brzozowskiej (Ilona Wrońska), byłej żony Michała. Kinga wciąż się nie odnalazła i prawdopodobnie nie żyje.

Sprawdź: Na Wspólnej (odc. 2978) Michał będzie żyć dla Igi. Po operacji będzie myślał tyko o seksie!

W tych dramatycznych okolicznościach tych dwoje z Na Wspólnej połączyło gorące uczucie. Niestety Michał przybity troskami i kłopotami tak bardzo stresował się swoją sytuacją, że zachorował. Dwa zawały sprawiły, ze jego serce przestało działać prawidłowo i potrzebny był przeszczep.

Wszystko jednak skończy się dobrze. Michał zacznie zdrowieć i wyjdzie ze szpitala. W odcinku 2978 Na Wspólnej (emisja w poniedziałek 18.11.2019 w TVN) zacznie się nawet dopytywać Kamila Hoffera (Kazimierz mazur), kiedy będzie mógł uprawiać seks z ukochaną. Lekarz odpowie mu, ze dopiero wtedy, gdy będzie mógł wejść bez zadyszki na pierwsze piętro.

Zobacz: Wiedzieliście, że tych bohaterów łączą więzy krwi? Niektóre duety będą dla widzów sporym zaskoczeniem

Sytuacja wygląda więc sielankowo, ale niestety taka nie jest. Okazuje się bowiem, że Iga ma natrętnego wielbiciela w osobie Andrzeja (Tomasz Schimscheiner), brata Michała, który także zakochał się w pięknej funkcjonariuszce! Brzozowski przyzna się do tego byłej żonie Basi (Grażyna Wolszczak). Przyzna też, że niedawno ponownie się rozwiódł, a teraz zakochał na zabój w Idze nie wiedząc, ze ta jest dziewczyną jego brata…. Podrywał ją też bezczelnie.

Na szczęście mądra Barbara doradzi w 2979 odcinku Na Wspólnej (emisja we wtorek  19.11.2019 w TVN) Andrzejowi, co powinien zrobić, by jakoś ratować całą sytuację. Powie mu, by wszystko wyznał szczerze choremu bratu, który na pewno nie potrzebuje takich atrakcji jak walka o kobietę. Andrzej na szczęście posłucha rady byłej żony i odwiedzi Michała w szpitalu. Wyrazi swoją skruchę i przeprosi za zaistniałą sytuację. Na szczęście bracia pogodzą się. Pytanie, czy gdy Michał ozdrowieje, Andrzej nie ponowi swoich zalotów do Igi?

Zobacz: Najbardziej makabryczne sceny śmierci w polskich serialach. Pamiętacie?

 


×
×