Na Wspólnej (odc. 2982): Chora Nastka zamieszka u Hofferów? Wydarzy się prawdziwy dramat!

Co za horror! Gdy tylko wyrodna matka Blanka (Natalia Kalita) trafi za kratki, w domu Hofferów z Na Wspólnej w 2982 odcinku serialu (emisja już w poniedziałek 25.11.2019 na antenie TVN) wydarzy się prawdziwa tragedia. Poznajcie szczegóły!
Na Wspólnej (odc. 2982): Chora Nastka zamieszka u Hofferów? Wydarzy się prawdziwy dramat!

Oszustka z Na Wspólnej chciała wyłudzić pieniądze na leczenie córki. Jak wykazało śledztwo Zuzy Hofferowej (Małgorzata Socha), kobieta zawłaszczyła sobie dokumentację medyczną innego chorego dziecka! Jej własna córka Nastka (Natalia Skrzypek), byłaby zdrowa, gdyby matka nie podtruwała jej regularnie lekami…

Zobacz: Nowa kobieta w życiu Darka. Ten romans będzie sporym zaskoczeniem dla widzów!

Gdy Zuza to wszystko odkryła, Blanka trafiła do aresztu. Niestety jej córka zapłaci i za to – przez całą noc będzie tułała się po mieście. W końcu, zmęczona, głodna i zmarznięta pójdzie do Hofferów. W tym czasie w Na Wspólnej Hofferowie oraz Elżbieta będą składali na posterunku zeznania w sprawie podstępnej naciągaczki. A w tym czasie Ula (Sherazade Wolf) wpuści wystraszoną i głodną dziewczynkę, która naprawdę nikt nie może się zająć .

Kamil (Kazimierz Mazur) i jego żona oczywiście serdecznie zaopiekują się dziewczynką, ale niedługo potem okaże się, że mała nie śpi, a jest nieprzytomna!

Czytaj: Na Wspólnej (odc. 2978) Syn Smolnego przyłapany na igraszkach z polonistką! Będzie afera [ZWIASTUN]

Zuza będzie zrozpaczona i spanikowana Kamil szybko zorientuje się, że to zapewne jakieś powikłania po tym, jak naciągaczka faszerowała ją lekami. Tak wmawiała Hofferowej, że mała jest chora i że naprawdę potrzebuje fundacyjnych pieniędzy, by ją wyleczyć.

A co dalej z Blanką? Policjanci i prokurator wykonają rzetelnie swoją robotę udowadniając, że kobieta bez żadnej wątpliwości naraziła życie własnego dziecka na niebezpieczeństwo. Niestety, dla samej dziewczynki będzie już za późno. Kamil odkryje, że leki, które Blanka podawała Nastce, uszkodziły małej nerki.

Zobacz: Marta i Mikołaj wylądują w łóżku! To będzie początek poważnego związku?

Można się domyślać, że Hofferowie zaopiekują się Nastką na której wyleczenie zapewne będą potrzebne niemałe pieniądze. Najstraszniejsze jest to, że dziewczynkę wpędziła w chorobę jej własna matka. I to powodowana jedynie chęcią zysku…

 


×
×